Diyarbakır Diyargaz Doğalgaz Fatura Ödeme

Kurum : DİYARGAZ

Abone numaranızı A123456-10 yerine ör: 123456 şeklinde giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme SitesiDiyargaz Doğalgaz faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve kolay olanı online internetten ödemedir. Diyarbakır ili için doğalgaz fatura borcunuzu kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden Diyargaz Doğalgaz abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Diyargaz Doğalgaz Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Diyargaz Doğalgaz Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Diyargaz Doğalgaz faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden online ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Diyarbakır Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen bütün bankalarla anlaşması olan Diyargaz’ın faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, PTT Bank, Albarakatürk, Burgan Bank, Deniz Bankası, Kuveyt Türk, Garanti Bankası, Finansbank, ING Bank, Vakıfbank, Ziraat Katılım, Halk Bank, Şekerbank, Ziraat Bankası, TEB, Türkiye Finans Katılım, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Diyargaz Fatura Ödeme

Birçok anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Diyargaz Doğalgaz fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Diyargaz Doğalgaz Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Diyargaz Doğalgaz müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 444 05 78 numaralı telefondan veya Diyargaz’ın resmi websitesinde bulunan Fatura Sorgulama bölümünden faturanızla ilgili tüm bilgileri ayrıntılı bir şekilde alabilirsiniz.

Diyargaz Abone No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Diyargaz Doğalgaz abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Diyargaz Doğalgaz faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak faturanızla alakalı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.