Doping(Millenicom)

 

Doping(Millenicom) ADSL Kampanyaları

Fatura Sorgulama ve Ödeme

Kota Sorgulama

Neden Doping(Millenicom) ADSL?
Doping(Millenicom) bilinen tüm ADSL hizmetlerinin aksine kendisine ait ağ yapısını kullanarak, kullanıcılarına hızlı ve kesintisiz internet erişimini ADSL2+ teknolojisiyle sunuyor. Doping(Millenicom), ADSL2+ teknolojisinin gücünü kendine ait ve yepyeni ağ yapısından alıyor. ADSL 2+ teknolojisiyle donatılmış Doping ADSL2+ hizmeti interneti bugüne dek hiç olmadığı kadar hızlandırıyor ve Türkiye’nin en yüksek hızlı ADSL hizmetini sunuyor.
Altyapı tamamen size mi ait?
Doping hizmeti için Telekom’dan yararlandığımız yegane (tek) kısım eviniz/iş yeriniz ile bağlı bulunduğunuz Telekom santrali arasındaki bakır kablodur. Bu kablo dışında kullandığımız bütün ADSL altyapı ve şebekesi firmamız sahipliği ve işletmesi altındadır.
Yurtdışı çıkış altyapısı size ait midir?
Doping(Millenicom) ADSL 2+’ın uluslararası internet çıkışları iki farklı kanaldan yapılabilmektedir. Bunlardan biri Telekom üzerinden, diğeri Millenicom’a ait olan ve yurt dışına deniz ve kara yollarıyla giden fiber optik hatlarla Almanya (Frankfurt) üzerinden gerçekleşmektedir. Her iki çıkış birbirini yedekler yapıda oluşturulmuş olup, olası sorunlarda alternatif çıkış kullanılmaktadır.
Doping(Millenicom) Adsl  ile internete bağlanırken telefon hattı gerekli midir?
ADSL ve ADSL2+ teknolojisiyle internete bağlanırken telefon hattı zorunludur. Bahsedilen teknoloji “Yalın ADSL” teknolojisidir fakat düzenlemeler sebebiyle henüz Türkiye’de hiçbir hizmet sağlayıcı tarafından sunulamamaktadır.
Doping(Millenicom) ADSL paketleri ve kampanyaları nelerdir?
Doping yüksek hızlardan yararlanmak isteyen müşterilerimize kampanya dahilinde talep ettikleri paketin iki kat hızını aynı fiyata sunmaktadır. Ayrıca uzun süreli indirim vererek fiyat avantajı sunan tarifelerimiz mevcuttur. Üstelik 24 aylık taahhüt verildiği takdirde bağlantı ücreti alınmamaktadır. Ayrıntılı bilgi almak için kampanya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Kampanya süresi bittikten sonra ne ödeyeceğim?
Öncelikle Doping ADSL2+ hizmetimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
•1Mb/sn 4GB paketimizde ilk 4 ay ücretsiz, ilerleyen aylarda 27TL
•1Mb/sn Sınırsız paketimizde ilk 4 ay 9.99, ilerleyen aylarda 46TL
•2Mb/sn Sınırsız paketimizde ilk 12 ay 46, ilerleyen aylarda 64TL
•4Mb/sn Sınırsız paketimizde ilk 12 ay 64, ilerleyen aylarda 81TL
•8Mb/sn Sınırsız paketimizde ilk 12 ay 81, ilerleyen aylarda 99TL
•8Mb/sn Sınırsız paketimizde 24 ay boyunca 129TL
•8Mb/sn’ye kadar 4GB paketimizde ilk 3 ay ücretsiz, ilerleyen aylarda 29TL
•8Mb/sn’ye kadar Sınırsız paketimizde ilk 3 ay 9.99, ilerleyen aylarda 49TL ödersiniz.

Taahhüdünüz var mıdır? Taahhüt dolmadan ayrıldığım takdirde ödeyeceğim tutar nedir?
Doping(Millenicom) ADSL2+ kampanyaları kapsamında 6 aylık taahhüt ve 24 aylık taahhüt paketleri mevcuttur. .Taahhüt süresi dolmadan abonelik sona erdirildiği takdirde kampanya kapsamında sunulan indirim/promosyon ücretleri, hat aktivasyon ve hat tesis ücreti olan 140TL’nin tümü abonelerimizden tahsil edilecektir. Ayrıca kablolu modem tüm vergiler dahil olmak üzere 70TL, kablosuz modem tüm vergiler dahil olmak üzere 100TL olarak faturalandırılacaktır.
24 aylık taahhüt vermek istemiyorum. Daha kısa süreli paketleriniz mevcut mudur?
Doping ADSL2+ kampanyası dahilinde dilerseniz 6 aylık paketlerimizden yararlanabilirsiniz. 1Mb/sn 4GB pakete ayda 27TL, 1 Mb/sn Sınırsız pakete ayda 46TL ödeyerek abone olabilirsiniz.
6 aylık paketlerinizin ücreti nedir?
Millenicom ADSL2+ kampanyası dahilinde dilerseniz 6 aylık paketlerimizden yararlanabilirsiniz. 1Mb/sn 4GB pakete ayda 27TL, 1 Mb/sn Sınırsız pakete ayda 46TL ödeyerek abone olabilirsiniz. Abonelerimizden bir defaya mahsus olmak üzere 29TL değerinde bağlantı/aktivasyon ücreti alınmaktadır. Kablolu modem için ilk 2 ay 25TL toplamda 50TL, kablosuz modem için 2 ay 35TL toplamda 70TL tahsil edilir. Belirtilen rakamlara tüm vergiler dahildir. Dilerseniz 6. ayın sonunda herhangi bir ceza ödemeden aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.
15GBdan sonra 512ye düşen hız hangi paketlerde geçerlidir?
Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince ayda 15 GBnin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 512Kb/sn ile sınırlandırılması hakkındaki maddeler 8Mb/sn’ye kadar Hızlı Doping olarak belirtilen paketlerde geçerlidir.
Telefon numaramdan en yüksek ne kadar hız alabiliyorum?
Doping siz kullanıcılarımıza ADSL2+ teknolojisiyle 16Mb/snye varan hız seçenekleri sunmaktadır. Telefon hattınız bağlı olduğu bölgede sunabileceğimiz maksimum hızı öğrenmek için hız sorgulama sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir. Dopinge abone olduğunuz takdirde minimum şuan kullanmakta olduğunuz paketin hızına erişirsiniz. Daha yüksek hızları alıp alamadığınızı kontrol edebilmemiz için başka bir servis sağlayıcıya aboneliğinizin olmaması gereklidir.
24Mb almak istiyorum. Dopingte bu paket mevcut mudur?
Doping ADSL2+ paketlerinde sunulan en yüksek tarife 16Mb Sınırsızdır. 24Mb seçeneği tarifemizde bulunmamaktadır. 16Mb şuan Türkiyede sunulan en yüksek hızlı ADSL tarifesidir. Dilerseniz 16Mb Sınırsız paketimize uygun fiyatlarımızla abone olabilirsiniz.
Statik IP nedir?
IP numarası, internete giren herkese sistem tarafından verilen kimlik numarasıdır. ADSL hattınız tahsis edildiğinde, aksini belirtmemişseniz İnternete Dinamik IP ile bağlanmaktasınız. Bilgisayarınıza uzaktan erişim yada bir internet sayfası yayımı olanağı istiyorsanız Statik IP sahibi olmalısınız.
Doping ADSLden Statik IP hizmeti alabilir miyim?
Doping ADSL2+a abone olurken form üzerinde Statik IP hizmeti istediğinize dair ilgili bölümü işaretleyebilirsiniz. Aboneliğiniz süresince statik IP hizmetine geçmek istediğinizde talebinizi info@doping.com.tr mail adresi veya 0212 278 79 95 faks numarası üzerinden yazılı olarak bize iletmeniz gereklidir.Yazılı talebinizin ulaşmasından itibaren 3 iş günü içerisinde talebinizi yerine getirmekteyiz. Aylık 2,78 TL (KDV dahil) statik IP hizmet bedeli Doping ADSL2+ faturanıza düzenli olarak yansıtılacaktır.

Doping(Millenicom) Adsl

 


Kategori: Firmalar

Konular: Doping(Millenicom), Doping(Millenicom) Adsl Kota, Millenicom Adsl Fatura Sorgulama ve Ödeme,Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter