D-Smart TV Fatura Ödeme & Sorgulama

Kurum: Dsmart-Tv - 230

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :


Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme
Faturalarınızı Tek Adımda
FaturaGO ile Kolayca Ödeyin!

D-Smart TV hizmeti aboneliğinizin güncel ve geçmiş tarihli faturalarını listelemek için 8 Haneli D-Smart Üye Numaranızı girerek görüntüleyebilirsiniz. FaturaGO sistemi üzerinden görüntülemiş olduğunuz borçlarınızı online kredi kartınız ile hemen ödeyebilirsiniz.

Üye No Öğrenme

Faturanızın sol üst bölümünde yazan D-Smart üye no ile kolay fatura ödemenizde kullanacağınız üye numaranızı öğrenebilirsiniz. D-Smart faturanızı bulamıyorsanız 2850’ye “uyeno” yazıp boşluk bıraktıktan sonra smart kart numaranızı yazarak sms ile üye numaranızı öğrenebilirsiniz.

D-Smart Fatura Örneği

Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme

D-Smart aboneliğine ait fatura ve borçlarınızı sorgulama alanından abone numaranızı girerer kredi kartı ile taksitli ödeyebilirsiniz. D-Smart güncel faturalarınız veya ödenmemiş TV faturalarınızı kredi kartı ile anlık ödeyebilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezleri

D-Smart fatura borcunuzu resmi D-Smart bayileri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Fiziki Fatura Ödeme Merkezleri ve D-Smart müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0850 266 0 266 numaralı telefondan veya D-Smart’ın resmi web sitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

D-Smart Faturamı Nasıl Öderim?

D-Smart Faturanızı ödemek için sorgulama alanına 8 Haneli D-Smart Üye Numaranızı girerek tüm ödenmemiş fatura borcunuzun listeleyebilir, FaturaGO kredi kartı ile fatura ödeme servisi ile online kredi kartı ile yapabilirsiniz.

D-Smart Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

D-Smart fatura kesim tarihi her ayın 1’iyle 15 arasında yapılmaktadır. Faturanızda yazan son ödeme tarihini geçmeniz durumunda aylık %1,4 oranında gecikme zammı uygulanmaktadır.


D-Smart TV Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Benzer Fatura Ödemeleri

Digiturk Fatura Sorgulama ve Borç Ödeme
Digiturk Fatura Ödeme
Kablo TV Fatura Sorgulama - Türksat Teledünya Fatura Borç Ödeme
Türksat Kablo TV Fatura Ödeme
Turkcell TV Fatura Sorgulama ve Fatura Borç Ödeme
Turkcell TV+
Tivibu TV Fatura Sorgulama ve Fatura Borç Ödeme
TivibuYorumlar
Evren ünlü  

Kimse evine ve yakınına D-Smart'ı koymasın işlem yapmadan kurulum bedeli diye 500 TL haksız yere alıyor.


Yorum Ekle


En fazla 250 karakter