D-Smart TV Fatura Ödeme & Sorgulama

Kurum: Dsmart-Tv - 230

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :


Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

D-Smart İnternet Fatura Ödeme


Aboneler, D-Smart hizmetine ait güncel ve geçmiş tarihli faturalarını listelemek için 8 haneli D-Smart üye numaralarını kullanabilirler. Bu numara, fatura ödeme işlemlerinde de kullanılabilmektedir. Aboneler, kredi kartlarıyla taksitli ödeme yapabildikleri gibi, FaturaGO sistemi üzerinden de online kredi kartı ile fatura borçlarını anlık olarak ödeyebilirler.

Üye No Öğrenme

Faturanızın sol üst bölümünde yazan D-Smart üye no ile kolay fatura ödemenizde kullanacağınız üye numaranızı öğrenebilirsiniz. D-Smart faturanızı bulamıyorsanız 2850’ye “uyeno” yazıp boşluk bıraktıktan sonra smart kart numaranızı yazarak sms ile üye numaranızı öğrenebilirsiniz.

D-Smart Fatura Örneği

Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme

D-Smart aboneliğine ait fatura ve borçlarınızı sorgulama alanından abone numaranızı girerek kredi kartı ile taksitli ödeyebilirsiniz. D-Smart güncel faturalarınız veya ödenmemiş TV faturalarınızı kredi kartı ile anlık ödeyebilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezleri

D-Smart TV hizmeti abonelerinin fatura ödeme işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla, D-Smart fatura ödeme noktaları da bulunmaktadır. Bu noktalardan birkaçı D-Smart resmi bayileri, PTT şubeleri, anlaşmalı bankalar, fiziki fatura ödeme merkezleri ve D-Smart müşteri hizmetleri olarak sıralanabilir. Ayrıca, aboneler D-Smart resmi web sitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden de fatura ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirler.

D-Smart Faturamı Nasıl Öderim?

D-Smart Faturanızı ödemek için sorgulama alanına 8 Haneli D-Smart Üye Numaranızı girerek tüm ödenmemiş fatura borcunuzun listeleyebilir, FaturaGO kredi kartı ile fatura ödeme servisi ile online kredi kartı ile yapabilirsiniz.

D-Smart Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

D-Smart abonelerinin dikkat etmeleri gereken bir diğer konu ise fatura kesim tarihidir. D-Smart fatura kesim tarihi her ayın 1’iyle 15’i arasında yapılmaktadır. Fatura borcunu son ödeme tarihine kadar ödemeyen abonelerin fatura borçlarına aylık gecikme zammı uygulanmaktadır. Aboneler, fatura kesim tarihlerini takip ederek zamanında ödeme yapmaları durumunda gecikme zammından kurtulabilirler.


D-Smart TV Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Benzer Fatura Ödemeleri

Digiturk Fatura Sorgulama ve Borç Ödeme
Digiturk Fatura Ödeme
Kablo TV Fatura Sorgulama - Türksat Teledünya Fatura Borç Ödeme
Türksat Kablo TV Fatura Ödeme
Turkcell TV Fatura Sorgulama ve Fatura Borç Ödeme
Turkcell TV+