D-Smart TV Fatura Ödeme

Kurum : D-SMART

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

D-Smart Online Fatura Ödeme Noktası! Evinizde/İşyerinizde bulunan D-Smart aboneliğinizin Fatura Ödeme işlemini kolayca yapın. Yukarıda bulunan D-Smart Faturası Sorgulama alanına 8 Haneli D-Smart Üye Numaranızı girerek fatura borcunuz görüntüleyebilir, FaturaGO güvencesiyle kredi kartı ile fatura ödemenizi online yapabilirsiniz.

D-Smart Faturası Hakkında


D-Smart Üye No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan D-Smart üye no ile fatura ödemenizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. D-Smart faturanızı bulamıyorsanız 2850’ye “uyeno” yazıp boşluk bıraktıktan sonra smart kart numaranızı yazarak sms ile üye numaranızı öğrenebilirsiniz.

D-Smart Fatura Örneği

D-Smart Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

D-Smart faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Fatura ödeme yöntemleri arasında en pratik olan ödeme şekli FaturaGO üzerinden online ödemedir. Yukarıda bulunan fatura ödeme alanından D-Smart üye numaranızla aylık abonelik borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bunun yanında bankalar ve ödeme kurumlarına giderek nakit ödeme yapabilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartıyla D-Smart Faturası Ödeme

FaturaGo'nun hızlı sorgulama özelliği ile tek adımda D-Smart fatura borcunuzu görüntüleyebilir, kredi kartı ile D-Smart fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezleri

D-Smart fatura borcunuzu resmi D-Smart bayileri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Fiziki Fatura Ödeme Merkezleri ve D-Smart müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0850 266 0 266 numaralı telefondan veya D-Smart’ın resmi web sitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

D-Smart Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman

D-Smart fatura kesim tarihi her ayın 1’iyle 15 arasında yapılmaktadır. Faturanızda yazan son ödeme tarihini geçmeniz durumunda aylık %1,4 oranında gecikme zammı uygulanmaktadır.