D-Smart Fatura Ödeme ve Sorgulama - FaturaGO

Kurum : D-SMART - 393

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :TV hizmeti aboneliğinizin faturasını ödemek için 8 haneden oluşan abone numaranızı giriniz. Güncel ve geçmiş tarihli faturalarınızı online kredi kartınız ile FaturaGO sayfasından ödeyebilirsiniz. D-Smart Faturası Sorgulama alanına 8 Haneli D-Smart Üye Numaranızı girerek tüm ödenmemiş fatura borcunuzun listesini görüntüleyebilir, FaturaGO kredi kartı ile fatura ödeme servisi ile online borç ödeme işlemi yapabilirsiniz.

D-Smart Faturası Hakkında


Üye No Öğrenme

Faturanızın sol üst bölümünde yazan D-Smart üye no ile fatura ödemenizde kullanacağınız üye numaranızı öğrenebilirsiniz. D-Smart faturanızı bulamıyorsanız 2850’ye “uyeno” yazıp boşluk bıraktıktan sonra smart kart numaranızı yazarak sms ile üye numaranızı öğrenebilirsiniz.

D-Smart Fatura Örneği

Fatura Ödeme Merkezleri

D-Smart fatura borcunuzu resmi D-Smart bayileri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Fiziki Fatura Ödeme Merkezleri ve D-Smart müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0850 266 0 266 numaralı telefondan veya D-Smart’ın resmi web sitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

D-Smart Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

D-Smart fatura kesim tarihi her ayın 1’iyle 15 arasında yapılmaktadır. Faturanızda yazan son ödeme tarihini geçmeniz durumunda aylık %1,4 oranında gecikme zammı uygulanmaktadır.


Yorumlar

  

Neden bu ay bana fazla ücret geldi anlamak isterim.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: