D-Smart TV Kolay Fatura Ödeme & Sorgulama

Kurum: Dsmart-Tv - 230

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Kredi Kartı ile Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tek Nokta
Güvenli Ödeme
Faturalarınızı Tek Adımda
FaturaGO ile Kolayca Ödeyin!

D-Smart TV hizmeti aboneliğinizin faturasını ödemek için 8 haneden oluşan abone numaranızı girerek anında faturanızı sorgulayabilirsiniz. Güncel ve geçmiş tarihli faturalarınızı online kredi kartınız ile FaturaGO sayfasından hemen ödeyebilirsiniz. D-Smart Faturası Sorgulama alanına 8 Haneli D-Smart Üye Numaranızı girerek tüm ödenmemiş fatura borcunuzun listeleyebilir, FaturaGO kredi kartı ile fatura ödeme servisi ile online borç ödeme işlemi yapabilirsiniz.

Üye No Öğrenme

Faturanızın sol üst bölümünde yazan D-Smart üye no ile kolay fatura ödemenizde kullanacağınız üye numaranızı öğrenebilirsiniz. D-Smart faturanızı bulamıyorsanız 2850’ye “uyeno” yazıp boşluk bıraktıktan sonra smart kart numaranızı yazarak sms ile üye numaranızı öğrenebilirsiniz.

D-Smart Fatura Örneği

Fatura Ödeme Merkezleri

D-Smart fatura borcunuzu resmi D-Smart bayileri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Fiziki Fatura Ödeme Merkezleri ve D-Smart müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0850 266 0 266 numaralı telefondan veya D-Smart’ın resmi web sitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

D-Smart Faturamı Nasıl Öderim?

D-Smart Faturanızı ödemek için sorgulama alanına 8 Haneli D-Smart Üye Numaranızı girerek tüm ödenmemiş fatura borcunuzun listeleyebilir, FaturaGO kredi kartı ile fatura ödeme servisi ile online kredi kartı ile yapabilirsiniz.

D-Smart Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

D-Smart fatura kesim tarihi her ayın 1’iyle 15 arasında yapılmaktadır. Faturanızda yazan son ödeme tarihini geçmeniz durumunda aylık %1,4 oranında gecikme zammı uygulanmaktadır.


D-Smart TV Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Benzer Fatura Ödemeleri

Digiturk Fatura Sorgulama ve Borç Ödeme
Digiturk Fatura Ödeme
Kablo TV Fatura Sorgulama - Türksat Teledünya Fatura Borç Ödeme
Türksat Kablo TV Fatura Ödeme
Turkcell TV Fatura Sorgulama ve Fatura Borç Ödeme
Turkcell TV+Yorumlar

  

Kimse evine ve yakınına D-Smart'ı koymasın işlem yapmadan kurulum bedeli diye 500 TL haksız yere alıyor.


Yorum EkleEn fazla 250 karakter