D-Smart TV Fatura Ödeme

Kurum : D-SMART - 393

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :

Fatura ödeme işlemleri 06:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Hızlı ve Pratik
Tek Nokta
Güvenli Ödeme
Faturalarınızı Tek Adımda
FaturaGO ile Kolayca Ödeyin!

TV hizmeti aboneliğinizin faturasını ödemek için 8 haneden oluşan abone numaranızı giriniz. Güncel ve geçmiş tarihli faturalarınızı online kredi kartınız ile FaturaGO sayfasından ödeyebilirsiniz. D-Smart Faturası Sorgulama alanına 8 Haneli D-Smart Üye Numaranızı girerek tüm ödenmemiş fatura borcunuzun listesini görüntüleyebilir, FaturaGO kredi kartı ile fatura ödeme servisi ile online borç ödeme işlemi yapabilirsiniz.

Üye No Öğrenme

Faturanızın sol üst bölümünde yazan D-Smart üye no ile fatura ödemenizde kullanacağınız üye numaranızı öğrenebilirsiniz. D-Smart faturanızı bulamıyorsanız 2850’ye “uyeno” yazıp boşluk bıraktıktan sonra smart kart numaranızı yazarak sms ile üye numaranızı öğrenebilirsiniz.

D-Smart Fatura Örneği

Fatura Ödeme Merkezleri

D-Smart fatura borcunuzu resmi D-Smart bayileri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Fiziki Fatura Ödeme Merkezleri ve D-Smart müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0850 266 0 266 numaralı telefondan veya D-Smart’ın resmi web sitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

D-Smart Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

D-Smart fatura kesim tarihi her ayın 1’iyle 15 arasında yapılmaktadır. Faturanızda yazan son ödeme tarihini geçmeniz durumunda aylık %1,4 oranında gecikme zammı uygulanmaktadır.


D-Smart TV Yetkili Fatura Ödeme NoktalarıYorumlar

  

Neden bu ay bana fazla ücret geldi anlamak isterim.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: