D-Smart İnternet Fatura Ödeme


Kurum : D-SMART İNTERNET

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi


D-Smart internet fatura ödemesini yapmak FaturaGO ile artık çok kolay! Yukarıda bulunan internet faturası sorgulama alanından tek adımda fatura borcunuzu görüntüleyin. Kredi kartı ile D-Smart internet fatura ödeme işleminizi internetten güvenle yapın.

D-Smart İnternet Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

D-Smart İnternet Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

D-Smart internet faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle D-Smart internet faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan D-Smart’ın internet faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile D-Smart İnternet Ödeme

Türkiye’nin en çok fatura tahsilatı yapan FaturaGO.com üzerinden D-smart internet fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı D-Smart Bayileri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve D-Smart müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0850 266 0 266 numaralı telefondan veya D-Smart’ın resmi web sitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

D-Smart İnternet Abone No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan D-Smart internet abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. D-Smart internet faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

D-Smart İnternet Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman

D-Smart internet fatura kesim tarihi her ayın 1’iyle 15 arasında yapılmaktadır. Faturanızda yazan son ödeme tarihini geçmeniz durumunda aylık %1,4 oranında gecikme zammı uygulanmaktadır.