D-Smart

Fatura - borç sorgulama  ve öeme bağlantıları, kampanyalar ve D-Smart internet hizmeti ile ilgili bilgiler.
D-Smart Fatura Sorgulama ve Ödeme D-Smart Kampanyaları
D-Smart Fatura  Borç Sorgulama ile ödeme ilgili bilgiler D-Smart Kampanyaları
D-Smart NET    
D-Smart'ın yeni internet hizmeti    
     
D-Smart Kampanyaları:
D-Smart kampanyaları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.D-Smart internet sitesinden erişebileceğiniz hizmetler ve Servisler
:


D-Smart Kampanyaları
D-Smart internet sitesinden D-Smart'ın güncel kampanyaları ve paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz. D-Smart kampanyaları içerisinde D-Smart ile birlikte Smile Adsl  kampanya seçenekleride bulunmaktadır. 24 ay taahütlü üyeliklerde D-Smart ile Smile Adsl'i birlikte indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Yine mevcut kampanyalarda eski uydu alıcınızı getirerek D-Smart ile değiştirme şansınız olmaktadır.
 
D-Smart Paketleri
D-Smart tarafından sunulan paketler 4 farklı ana kategoride belirleniyor. Bunlar, Giriş Paketi, Eğlence Paketi, Maxi Paket ve Full Paketen oluşmaktadır. Giriş Paketinden ulusal vb. kanalları izlerken Eğlence Paketinde Smart SinePlus HD, Smart SineGold HD, Dizi Smart HD gibi bir çok kanalı izleyebiliyorsunuz. Maxi paketinde ise Giriş paketine ek olarak Smart Spor HD gibi kanalları izleyebiliyorsunuz. Full pakette ise Maxi pakete ek olarak Sinema TV kanallarını izleyebiliyorsunuz. D-smart kanallarını izlemek için 3 farklı D-Smart uydu alıcısı arasından seçim yapabiliyorsunuz. Bunlardan birincisi D-Smart standart uydu alıcısı ile SD yayınları seyredebiliyorsunuz. İkinci seçenek ise D-Smart HD uydu alıcısı ile HD kanlları seyredebiliyorsunuz. D-Smart HD uydu alıcısının kayıt özelliği bulunmamaktadır. Kayıt özellikli D-Smart için D-Smart HD+ uydu alıcısını tercih etmeniz gerekiyor. D-Smart yayınlarını seyredebilmeniz için Türksat'a bakan bir çanak anteninizin olması gerekiyor. Yabancı yayınlar için ikinci bir çanak anten almanız gerekiyor. Binanızda mevcut bir çanak anteniniz yoksa D-Smart teknik servisi tarafından çanak anten kurulumu yapılmaktadır. Çeşitli kampanyarla çanak anten kurulumu ücretsiz olarak yapılabilmektedir.  Şuan ki mevcut kampanyada çanak anten kurulum ücreti olarak faturaya aylık 6,5TL yansıtılmaktadır. Toplam 24 ay taksitlendirilmektedir.

D-Smart paketleri ile birlikte ek servislerde sunulmaktadır. Bunlar, D-Smart BLU, Smart Junior, TV Guide, İnteraktif Portallar, D-VD Club, D-Smart Dergi ve Mobil Kontrol'den oluşmaktadır. Yeni çıkan D-Smart BLU ile uydu alıcınızı internet bağlantınıza bağlayarak bir çok filmi ve diziyi indirebiliyorsunuz.

D-Smart Servisleri
D-Smart servisleri, D-Smart BLU, Smart Junior, TV Guide, İnteraktif Portallar, D-VD Club, D-Smart Dergi ve Mobil Kontrol'den oluşmaktadır. D-Smart BLU, PDL (progressive download) teknolojisi ile internet üzerinden yüzlerce film, dizi, belgesel, çizgi film, spor karşılaşmalarını D-Smart cihazınıza indirebilme, ücretsiz olarak izleme kolaylığı ve avantajı sağlayan bir uygulamadır. Internet servisinizin hızı ne olursa olsun D-Smart HD Plus kutunuzun gelişmiş özellikleri nedeniyle istediğiniz her programı D-Smart cihazınıza indirebileceksiniz. Bununla birlikte aynı anda birden fazla program indirebilmeniz de mümkün olacak. Yüksek çözünürlüklü HD D-Smart filmleri dahi son derece kaliteli ve kesintisiz şekilde keyifle seyretmenize imkan veren HD+ kutunuzun ayrıca 3D destekli olma özelliği sayesinde, 3D programları da yine zevkle izlemeniz mümkün olacaktır.

D-smart BLU içerisinde dünyaca ünlü film stüdyolarının baş yapıtları, vizyondan hemen sonra yayınlanan filmler, fenomen haline gelmiş diziler, eğitici ve öğretici çizgi diziler, tüm aileyi ekran başına toplayan belgesel yayınları, en iyi skorları almış olan Şampiyonlar Ligi, Serie A, NBA maçları izleyebilirsiniz.

Dsmart Servislerinden bir tanesi olan Smart Junior ile çocoklara yönelik hitmetler sunulmaktadır.


D-Smart TV Guide
D-Smart TV Guide ile D-Smart platformundaki kanalların yayın akışı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

D-Smart Dergi
D-Smart Dergi ile aylık olarak yayınlanan D-Smart dergisinin içeriğine ulaşabilirsiniz.

D-Smart dergi aboneliği için:
1 - Müşteri Hizmetleri (444 55 65)
2 - Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne "dergi" yazıp 5616*ya göndererek (biz sizi arayalım)
3 - Size en yakın D-Smart bayisinden öğrenebilirsiniz.
4 - online.dsmart.com.tr adresinden

D-Smart Mobil Kontrol
Mobil Kontrol iPhone uygulaması ile Yayın Akışını takip edebilir, kaçırmak istemediğiniz programları Anlık İleti veya SMS yöntemiyle Hatırlatabilir, D-Smart SD Plus ve HD Plus cihazınıza kaydet komutu göndererek Kaydedebilirsiniz. D-Smart Mobil Kontrol ile yayın akışını takip edebilir, kaçırmak istemediğiniz programları hatırlatabilir, dilerseniz kaydedebilirsiniz. Üstelik bunların hepsini bu uygulama ile her yerden yapabilirsiniz.

Mobil Kontrol Girişi
D-Smart Mobil Kontrol uygulamasına giriş için E-Posta adresinizi veya Cep Telefonu numaranızı üyeliğiniz için kayıt etmelisiniz. Kayıt işlemlerini iki şekilde gerçekleştirebilirsiniz. E-posta Kayıt için; E-posta Tanımla linkine tıklayarak e-posta adresinizi ve smartkart numaranızı girmeniz yeterli. E-Postanıza gönderilen onay linkini tıkladığınız anda SmartOnline giriş için e-posta adresiniz kullanıma hazır hale gelecektir. Cep telefonu Kayıt işlemi içinse; Cep telefonunuzdan KAYIT yazıp bir boşluk bırakıp smartkart numaranızı mesaja ekleyerek 2850’ye gönderebilirsiniz. Örneğin KAYIT 00009999999.

D-Smart Müşteri Hizmetleri
D-Smart internet sitesindeki müşteri hizmetleri bölümünden D-Smart ile ilgili karşılaştığınız bir çok soruya yanıt bulabiliyorsunuz. Müşteri hizmetlerine 444 55 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Yine müşteri hizmetlerindeki sıkça sorulan sorular bölümünde fatura vb. konularda yardım alabiliyorsunuz. D-Smart uydu alıcınızın kurulumu ile ilgili yardım konularına ulaşabiliyorsunuz. D-Smart satış noktaları ve iletişim bilgilerine erişebiliyorsunuz. D-Smart abonelik sözleşmesini bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.Kategori:

Konular: D-smart, D-smart Borç Ödeme, DSmart,Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter