D-Smart Kampanyaları

D-Smart TV platrofmundaki yeni üyeliğe yönelik kampanyalar ile ilgili bilgileri aşağıda inceleyebilirsiniz.

HD Kampanyası - 2 Yıllık

D-Smart 2 yıllık HD kampanyasından peşin ödemeli D-smart aboneliği seçeneğidir. Bu paketin bedeli ise 299TL oluyor. 2 yıllık bedeli peşin olarak ödüyorsunuz. D-Smart HD uydu alıcısı ile birlikte Giriş paketi 2 yıl boyunca veriliyor. Kampanyadan 24 ay abonelik garantisi vererek yararlanabiliyorsunuz.

HD Kampanyası - Aylık

Bu kampanyada aylık 14,99TL'lik fiyat seçeneği ile D-Smart abonesi oluyorsunuz. Yine bu kampanyada da 24 ay üyelik taahhütü verilmesi gerekiyor. 24 ay boyunca D-Smart HD uydu alıcısı ile Giriş Paketi veriliyor. İlk ay D-smart kanallarının hepsi açık olarak geliyor. 1 ay sonra seçtiğiniz paketin bedeli ödüyorsunuz.

D-Smart Net Kampanyası - İnternet

D-Smart Net Smile adsl firmasının D-Smart firması ile birleşmesinden sonra aldığı isimdir. D-Smart ile Smile adsl firmasının birleşmesinden sonra D-smart ile birlikte Smile internet erişimi paketlerini birlikte alabileceğiniz çeşitli kampanyalar sunuluyor. D-Smart Net Kampanyasında 24 ay abonelik garantisi verek aynı internet ile aynı fiyata hem D-Smart yayınlarını seyeredebiliyorsunuz, hem de İnternet erişimi hizmet ialıyorsunuz.

Girişi Paketi Kampanyası - 9,99TL

Aylık 9,99TL üzerinden verilen D-Smart giriş paketi kampanyası ile oldukça hesaplı bir şekilde D-Smart yayınlarını seyredebiliyorsunuz. Bu kampanyadada ilk abonelik tarihinden itibaren tüm D-Smart kanalları ücretsiz olarak veriliyor. Bu seçenekte D-Smart yayınlarını normal görüntü kalitesinden(SD) alıyorsunuz. Tabi, HD görüntü kalitesi için üst paketlere ek ücret vererek abone olabiliyorsunuz. Sinema vb. çeşitli paketlerden de yararlanabilirsiniz.

Peşin Ödemeli Model

D-Smart'ın bu kampanyasında 2 yıllık üyelik bedeli 199TL olarak satın alınıyor ve 2 yıl boyunca D-Smart kanallarını izleyebiliyorsunuz.

Eski Uydu Alıcısı Değiştirme Kampanyası


D-Smart'ta uzun süredir devam eden bu kampayada eski çalışır durumdaki uydu alıcısını D-smart yetkili servisine vererek indirimli üyelik alabiliyorsunuz. Örneğin: D-Smart Eğlence paketini 24,99TL'den alabiliyorsunuz. Verilen bu örnekte HD cihaz ile birlikte kullanabileceğiniz seçenektir. HD Plus D-Smart cihazları ile kullanabileceğiniz veya diğer D-Smart paketleri ile kullanabileceğiniz çeşitli tarife seçenekleri de bulunmaktadır.

D-Smart tarafından düzenlenen kampanyalar ile detaylı bilgiler ve güncel kampanya bilgisi için: D-Smart Kampanyaları
Kategori:

Konular: D-Smart, D-smart Borç Sorgulama ve Ödeme, DSmart,Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter