D-Smart NET

 

D-Smart TV ile Smile adsl internet firması birleştikten sonra Smile adsl'in adı D-Smart NET olarak değişmiştir. D-Smart NET kampanyaları ve tarifeleri ile ilgili çeşitli bilgileri aşağıda incelyebilirsiniz.

D-Smart NET - Dsmart ile Limitsiz İnternet Kampanyası

Bu kampanyada D-Smart ile birlikte Limitsiz D-Smart NET tarifesinden yararlanıyorsunuz. Kampanyada çeşitli tarife seçenekleri arasından seçim yapabiliyorsunuz. Kampanyada verilen uydu alıcısı seçenekleri:

D-Smart Uydu Alıcısı : D-Smart ile uyumlu uydu alıcılarıdır. D-Smart’ın sunduğu kanal içeriğinin dışında farklı uydulardaki kanalların izlenebilmesine olanak sağlayan cihazlardır.

D-Smart HD Uydu Alıcısı : Yüksek görüntü ve ses kalitesinde TV izleme seçeneği cihazlardır. Görüntünün daha çok pixele yayılarak daha fazla detayın elde edilmesini sağlamaktadır.

D-Smart HD+(D-smart Plus) Uydu Alıcısı : İçindeki sabit disk sayesinde dilediğiniz programı kayıt etmeyi, daha sonra da izlemeyi sağlayan cihazlaraverilen addır.

D-Smart NET - Dsmart ile Limitli İnternet Kampanyası

Bu kampanyada yukarıda verilen kampanyanın hemen hemen aynısırıdır. Limitli kampanyanın farkı D-Smart ile birlikte sunulan internet hizmetinin limitli abonelik üzerinden sağlanmasıdır.

D-Smart NET Limitsiz İnternet Kampanyası

D-Smart Net tarafından yapılan bu kampanyada D-Smart platformu bulunamaktadır. Sedece internet erişim hizmeti almak isteyenler için yapılan bu kampanyada 24 ay aboneli kgarantisi verilerek Limitli fiyatına limitsiz D-smart NET aboneliği sağlanıyor.

D-Smart NET İnternet aboneliği ile ilgili çeşitli bilgiler

D-smart NEt abonesi olabilmek için başka bir internet servis sağlayıcıdan internet hizmeti almıyor olmanız gerekiyor. Yeni yeni adsl abonesi olmanız gerekiyor. Fakat başka bir yerden internet erişim hizmeti alıyorsanız bu hizmetinizi D-smart Net'e taşıyabiliyorsunuz. Bu konuda sık karşılaşılan problemlerden bir tanesi eski internet hizmetinden bulunan çeşitli kampanyalardır. İnternet aboneliğini taşımak isteyenler eski internet firmasında herhangi bir kampanyadan(bilgisayar kampanyası, indirimli üyelik şartına karşı verilen taahhüt) yararlanmışlarsa bu kampanya çıkış bedeleller iiseki firmaları tarafından tek fatura istenmektedir.

 

 

 


D-Smart NET internet hizmeti ile detaylı bilgiler ve güncel kampanya bilgisi için: DSmart Net
Kategori:

Konular: D-Smart, D-Smart Fatura Sorgulama, DSmartYorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter