Elektra Enerji Fatura Ödeme


Kurum : ELEKTRA ENERJİ TOP.SAT.VE İTH.İHR.A.Ş.

Fatura üzerindeki fatura ödeme kodu (online işlem kodu) 10 karakter olarak girilir.

Fatura Ödeme Kodu :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Elektra Enerji Elektrik fatura borcunuzu kredi kartıyla internetten ödeme yaparak FaturaGO üzerinden hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bulunan Elektrik Faturası Sorgulama bölümünden Elektra Enerji müşteri numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Elektra Enerji Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Elektra Enerji Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Elektra Enerji faturanızı online işlem kodunuzu girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Elektra Elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Elektra Enerji’nin faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, Ziraat Bankası, Finansbank, Türkiye İş Bankası, Garanti, PTT Şubeleri, Şekerbank, Türkiye Finans, TEB, Vakıfbank, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Elektra Fatura Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Elektra Enerji fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Elektra Fatura Ödeme Merkezleri

Faturanızı Anlaşmalı Bankalar, PTT Şubeleri, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Elektra Enerji müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0850 840 10 32 numaralı telefondan veya Elektra Enerji’nin resmi websitesinde bulunan Müşteri Girişi bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Elektra Enerji Online İşlem Kodu Nerde Yazar?

Elektra Enerji Online İşlem Kodu faturanızın sol üst bölümünde yazmaktadır. Elektra elektrik faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.