Enerjisa Ankara Bölgesi Fatura Ödeme


Kurum : ANKARA BÖLGESİ ELEKTRİK

12 hane Sözleşme Hesap Numarası ile işlem yapabilirsiniz. Ödeme yaparken önce en eski borçtan başlamalısınız. Abone numaranız 12 karakterden az ise başına sıfır ekleyerek 12 haneye tamamlayınız. Ör: 001234567899

Sözleşme No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak illeri için ENERJİSA (Başkent EDAŞ) elektrik faturanızı FaturaGO üzerinden internetten ödeyebilirsiniz. Yukarıda bulunan Elektrik Faturası Sorgulama bölümünden Ankara Bölgesi Enerjisa (Başkent) elektrik sözleşme numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Ankara Bölgesi Enerjisa (Başkent) Elektrik Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Bölgesi Enerjisa Elektrik Sözleşme No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Ankara Bölgesi Enerjisa elektrik sözleşme no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ankara Bölgesi Enerjisa elektrik faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

enerjisa ankara bölgesi elektrik fatura örneği

Enerjisa (Başkent EDAŞ) Elektrik Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Ankara Bölgesi Enerjisa elektrik faturanızı sözleşme numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Ankara Bölgesi Enerjisa (Başkent) elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Ankara Bölgesi Enerjisa’nın faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Enerjisa Fatura Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Ankara Bölgesi Enerjisa elektrik fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Ankara Bölgesi Enerjisa (Başkent) Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Ankara Bölgesi Enerjisa elektrik müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 444 43 72 numaralı telefondan veya Ankara Bölgesi Enerjisa’nın resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.