Enerjisa Ankara Bölgesi Fatura Ödeme


EnerjiSa Ankara Bölgesi kurumu için şuan sorgulama ve ödeme yapılmamaktadır. Kurum internet sitesinden sorgulama ve ödeme yapmak için tıklayınız.

Kurum : ANKARA BÖLGESİ ELEKTRİK

12 hane Sözleşme Hesap Numarası ile işlem yapabilirsiniz. Ödeme yaparken önce en eski borçtan başlamalısınız. Abone numaranız 12 karakterden az ise başına sıfır ekleyerek 12 haneye tamamlayınız. Ör: 001234567899

Sözleşme No :


Fatura ödeme işlemleri 06:00 ile 23:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak illeri için ENERJİSA (Başkent EDAŞ) elektrik faturanızı FaturaGO üzerinden internetten ödeyebilirsiniz. Yukarıda bulunan Elektrik Faturası Sorgulama bölümünden Ankara Bölgesi Enerjisa (Başkent) elektrik sözleşme numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Enerjisa FaturaGO online işlem merkezinden abone numaranızı başına sıfır ekleyerek 12 haneye tamamlayıp Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak illeri için elektrik fatura ve borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Ankara Bölgesi Enerjisa Elektrik Sözleşme No Öğrenme

Ankara Bölgesi Enerjisa elektrik sözleşme no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

enerjisa ankara bölgesi elektrik fatura örneği

Enerjisa Ankara Elektrik Faturası Nerelere Ödenir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Enerjisa Ankara Fatura Ödeme Noktaları:

Enerjisa Yetkili Ödeme Merkezleri: Bir çok Ankara ilçesinde bulunan Enerjisa yetkili ödeme merkezlerinden, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak illerindeki veznelerden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemelerde işlem ücreti alınmamaktadır. Sözleşme hesap numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ALBARAKA TÜRK, DENİZ BANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YKB ve ZİRAAT bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Enerjisa Ankara elektrik faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Enerjisa online işlemler şubesine üye olarak faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Yorumlar

  

Fatura borç servisine niçin ulaşılamıyor?


  

Fatura borç servisine neden ulaşılamıyoruz?


  

Son fatura bilgisini öğrenmek istiyorum.


  

Fatura bilgileri mi neden göremiyorum?


  

Ankara elektrik sözleşme numaramı öğrenmek istiyorum.


  

Üstteki yazıyı tam okuyun lütfen. Yazdığınız sözleşme numarası 12 haneli olması lazım. Eğer 10 haneli ise başına 2 tane sıfır ekleyin.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: