Enerjisa Elektrik Faturası Sorgulama & Ödeme

Enerjisa 3 ana bölgede 14 farklı ilde elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. Başkent Edaş, Ayedaş ve Toroslar Edaş bölgelerinde 21 milyonun üzerinde nüfusa elektrik hizmeti veren Enerjisa’nın elektrik fatura sorgulama ve borç ödeme işlemini yapmak için aşağıda bulunan listeden bulunduğunuz ili seçiniz.

Enerjisa Elektrik Fatura borcunuzu internet üzerinden ödemek için kurum seçiniz.


FaturaGO ile güncel Enerjisa fatura borcunuzu anında görüntüleyebilir, dilediğiniz faturayı seçerek ödemenizi kredi kartı ile güvenle yapabilirsiniz. Enerjisa’nın elektrik hizmeti vermiş olduğu 3 farklı ana bölge hakkında ayrıntılı bilgiyiaşağıdan alabilirsiniz.

Başkent Edaş (Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş)

Başkent Elektrik Dağıtım bölgesinde bulunan Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak illerinde elektrik hizmetini Enerjisa vermektedir. Enerjisa Başkent Elektrik faturanızı FaturaGO üzerinden tek adımda güvenle ödeyebilirsiniz. Elektrik hizmetinizle ilgili herhangi bir sorunda aşağıdaki adres ve telefon bilgilerinden yardım alabilirsiniz.

Adres: Kızılırmak Mahallesi Ufuk Üniversitesi Caddesi No:1 Başkent Kule Çukurambar Çankaya / Ankara

Tel: 186

Toroslar Edaş (Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.)

Toroslar Elektrik Dağıtım Bölgesinde bulunan Adana, Osmaniye, Gaziantep, Mersin, Kilis ve Hatay illerinde elektrik hizmetini Enerjisa vermektedir. Enerjisa Toroslar Edaş elektrik faturanızı FaturaGO üzerinden kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Toroslar bölgesinde elektrik hizmetinizle ilgili herhangi bir sorunda aşağıdaki adres ve telefon bilgilerinden yardım alabilirsiniz.

Adres: Cemal Paşa Mahallesi Cevat Yurdakul Cad. No.2 Seyhan Adana

Tel: 186

Ayedaş (İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.)

İstanbul Elektrik Dağıtım Bölgesinde bulunan İstanbul Anadolu Yakası’nın elektrik hizmetini Enerjisa vermektedir. Enerjisa İstanbul Anadolu Yakası (Ayedaş) elektrik faturanızı FaturaGO üzerinden kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde elektrik hizmetinizle ilgili herhangi bir sorunda aşağıdaki adres ve telefon bilgilerinden yardım alabilirsiniz.

Adres: Bağlarbaşı Mahallesi Refahevler Sokak No: 2/2 B-Blok 34844 Maltepe- İSTANBUL

Tel: 186

Enerjisa Elektrik Yetkili Fatura Ödeme Noktaları