FedEx Kargo Takip

FedEx Kargom Nerede?

Fedex Kargo ile gönderilen gönderilerinizi aşağıda yer alan kargo takip servisi ile öğrenebilirsiniz. Takip numarası ile kargo takibi yapılmakta olup aynı zamanda birden fazla takip numarası girişi yapılarak da kargolarınızın durumlarını öğrenebilirsiniz. Aynı sayfada teslimat süresini öğrenebilir veya yeni gönderi talebinde de bulunabilirsiniz.

FedEx Kargo Takibi


FedEx Online İşlemler sekmesinden Yurt içi ve Yurt dışı Gönderi Ücreti Hesaplama yapabilir, Kurye Talep Edebilir, Pasaport Sorgulama yapabilirsiniz. Yurt içi ve Yurt dışı hizmetlerde oldukça geniş bir ağa sahip FedEx Kargo’ya 444 9 339 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

FedEx Kargom Nerede?

FedEx Kargonun Online Gönderi Takip sistemi sayesinde yurt içi ve yurt dışında kargoya verilen tüm ürün ve eşyaların hangi aşamada olduğu internet üzerinden kayıt altında tutulur. Bu sayede FedEx Kargo Gönderi Takip bölümünden Takip No ile kargo takibinizi yaparak FedEx Kargo müşteri hizmetlerini aramanıza gerek kalmadan Kargom Nerede, Ne Zaman Gelir sorularınıza anında cevap alabilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter