Güvenli Fatura Ödeme


faturago.com'dan fatura ödemelerinizi anında ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

faturago.com, BDDK(Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurumu) tarafından düzenlenen 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri yasasına uygun olarak MOKA ÖDEME KURULUŞU A.Ş.'nin yetkili çözüm ortağıdır.

Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş., 20/06/2013 tarihli 6493 sayılı Ödeme Ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında yayımlanan kanun’a tabi olarak Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yetkilendirilmiş olup Mobil Ödeme ve Fatura Ödeme hizmetleri alanında 2014 yılı Ağustos ayı itibariyle faaliyetlerine başlamıştır.

faturago.com'dan yapılan tüm fatura ödeme işlemleri, Bankacılık Düzenleme Denetleme Kurumu'nun yasalara dayanarak yaptığı düzenlemeler çerçevesinde iş ortağı banka ile birlikte fatura üreten kurumların hesaplarına aktarılmaktadır.

Yardım ve Sık Sorulan Sorular için tıklayınız.

Güvenli Ödeme

Fatura ödemelerinizi yaparken 256Bit SSL şifreleme sistemi kullanılmaktadır. SSL şifreleme sayesinde fatura ödeme işlemleriniz banka ve siz arasında şifrelenerek , fatura ödeme işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamış olursunuz.

3D Ödeme

Bu ödeme işlemi sırasında müşterinin telefonuna kısa mesaj ile  bankası tarafından ödeme şifresi gönderilmekte ve böylece kart sahibinin kimligi doğrulanmaktadir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. 3D Güvenlik Sistemi ile Fatura ödeme işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Fatura ödemelerinizi sistemimizden sadece 3D ödeme şekli ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Yorumlar

  

Evin telefon faturasını yatırdıgım hade telefon kapalı.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: