Hizonline Fatura Ödeme


Kurum : HIZNET TELEKOM

Hizmet numarası girilmelidir.

Hizmet Numarası :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi


Hizonline fatura ödemesi yapmak FaturaGO ile artık çok kolay! Yukarıda bulunan internet faturası sorgulama alanından tek adımda fatura borcunuzu görüntüleyin. Kredi kartı ile Hizonline fatura ödeme işleminizi internetten güvenle yapın.

FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden Hizonline (Hıznet Telekom) internet hiznet numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Hizonline Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hizonline Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Hizonline internet faturanızı hizmet numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Hizonline (Hıznet Telekom) faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Hizonline faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank,Türkiye İş Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası, Garanti Bankası, Halkbank, Finansbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Hizonline Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Hizonline borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Hizonline (Hıznet Telekom) Bayileri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Hizonline müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0850 333 8449 numaralı telefondan veya Hizonline’nın resmi web sitesinde bulunan Online Ödeme bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hizonline Hizmet No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Hizonline hizmet no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Hizonline faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.