İkitelli OSB Elektrik Fatura Ödeme


Kurum : İKİTELLİ OSB

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

İkitelli Osb Elektrik faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı online internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden İkitelli Osb Elektrik (OİSB) abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

İkitelli Osb Elektrik Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İkitelli Osb Elektrik Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

İkitelli Osb Elektrik faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle İkitelli Osb Elektrik (OİSB) faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan İkitelli Osb’nin faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Vakıfbank, Finansbank, Kuveyt Türk, Türkiye Finans, Garanti Bankası, Akbank, Denizbank, İş Bankası, TEB, Halk Bankası, Ziraat Bankası, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile İkitelli Osb Elektrik Fatura Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden İkitelli Osb Elektrik fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.