İnternet Faturası Ödeme

Kurum Listesi

İnternet faturası sorgulama ve borç öğrenme işlemlerinizi aşağıdan ilgili firmayı seçerek yapabilir, İnternet faturalarınızı FaturaGO üzerinden internetten kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Telekom İnternet Fatura ve Borç Ödeme
Türk Telekom (TTNET)
Türksat Kablonet İnternet Fatura ve Borç Ödeme
Türksat Kablonet (Uydunet)
Turkcell Superonline Fatura ve Borç Ödeme
Turkcell Superonline
Türknet İnternet Fatura ve Borç Ödeme
Türknet
Doping Millenicom  İnternet Fatura ve Borç Ödeme
Millenicom (Doping)
Vodafone Süpernet İnternet Fatura ve Borç Ödeme
Vodafone Evde İnternet
D-smart Fatura ve Borç Ödeme
D-Smart İnternet
Elektrohat Netgalaksi İnternet Fatura ve Borç Ödeme
Netgalaksi (Elektrohat)
Fixnet İnternet Fatura ve Borç Ödeme
Fixnet
Goonet İnternet Fatura ve Borç Ödeme
Goonet
Himnet İnternet Fatura ve Borç Ödeme
Himnet
Hizonline İnternet Fatura ve Borç Ödeme
Hizonline (Hıznet Telekom)
Joynet İnternet Fatura ve Borç Ödeme
Joynet


FaturaGO üzerinden ADSL, VDSL ve Fiber internet aboneliklerine ait fatura borçlarını anlık olarak sorgulayabilir, internet faturası ödeme işleminizi kredi kartıyla anında yapabilirsiniz.

Yukarıda bulunan Kurum Sorgulama alanından ödemesini yapmak istediğiniz İnternet Markasını seçerek fatura borcunuzu kolayca görüntüleyebilirsiniz. Tek adımda internet fatura tutarını ve detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz fatura yatırma adımına geçerek istediğiniz ayın fatura borcunu FaturaGO ile internet üzerinden ödeyebilirsiniz.

İnternet Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İnternet Faturası Nasıl Yatırılır

İnternet faturanızı abone veya hizmet numaranızı girerek FaturaGO ile internet üzerinden yatırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfanın en üst bölümünden İnternet firmanızı seçerek fatura sorgulamanızı yapmak. Ardından istediğiniz fatura borcunu seçerek kredi kartı ile fatura ödeme işleminizi gerçekleştirmek.

Buna ek olarak size en yakın fatura ödeme kurumlarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle ADSL, Fiber, VDSL internet aboneliğinizin faturalarını ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Birçok internet sağlayıcı firmanın hemen hemen tüm bankalarla anlaşması bulunmaktadır. Evinize en yakın banka şubesinde bulunan veznelerden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartıyla İnternet Faturası Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu Türkiye’nin en çok tahsilat yapan sitesi FaturaGO.com üzerinden ADSL, Fiber, VDSL internet fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO, kredi kartı ile internet fatura yatırma işleminizi en kolay ve hızlı şekilde sizlere sunmaktadır. Kredi Kartıyla Online Ödeme Yapmak için tıklayınız.

İnternet Faturası Ödeme Noktaları

İnternet faturanızı en kolay şekilde online fatura ödeme noktası olan FaturaGo üzerinden sayfanın en üstündeki bölümden internetten ödeyebilirsiniz. Fiziki noktalara ödeme yapmak isterseniz;

ADSL, Fiber internet faturanızı abonesi olduğunuzun firmanın bayileri, PTT şubeleri, anlaşmalı bankalar, lisanslı fatura ödeme merkezleri veya kullanmış olduğunuz firmanın müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz.

İnternet Fatura Kesim Tarihi

İnternet faturası kesim tarihleri tüm internet sağlayıcı firmalar için genellikle her ayın 1’iyle 10’u arasında yapılmaktadır. ADSL ve fiber internet faturanızı geç ödemeniz durumunda gecikme faizi uygulanmaktadır. Gecikme faizi oranları firmadan firmaya değişmektedir. İnternet faturanızı 2-3 ay boyunca ödeme yapmamanız durumunda internet hizmetiniz kesilmektedir. Kapanan internetinizi ödenmemiş faturalarınızı ödedikten sonra 30 dakika içerisinde açılmaktadır. İnternet borç ödemenizi yapmak için tıklayınız.