Enerjisa İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Fatura Sorgulama - AYESAŞ


Kurum : ANADOLU YAKASI ELEKTRİK

12 hane Sözleşme Hesap Numarası ile işlem yapabilirsiniz. Ödeme yaparken önce en eski borçtan başlamalısınız. Abone numaranız 12 karakterden az ise başına sıfır ekleyerek 12 haneye tamamlayınız. Ör: 001234567899

Sözleşme No :


Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Enerjisa online işlemler merkezinden İstanbul - Anadolu yakası için elektrik fatura ve borç bilgilerinizi sorgulayabilir, faturalarınızı kredi kartı ile online ödeyebilirsiniz.

 FaturaGO aracılığı ile bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Fatura Sorgulama, İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Borç Sorgulama, AYESAŞ Elektrik Fatura ödeme, İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Fatura ödeme noktaları bilgilerini öğrenebilirsiniz.


Enerjisa İstanbul Elektrik Faturası Nerelere Ödenir?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Enerjisa AYESAŞ Fatura Ödeme Noktaları:

Enerjisa Yetkili Ödeme Merkezleri: Bir çok ilçede bulunan Enerjisa yetkili ödeme merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemelerde işlem ücreti alınmamaktadır. Sözleşme hesap numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ALBARAKA TÜRK, DENİZ BANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YKB ve ZİRAAT bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde Enerjisa faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: Enerjisa online işlemler şubesine üye olarak faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.


İletişim Bilgileri

Genel Merkez

Adres: Bağlarbaşı Mahallesi Refahevler Sokak No: 2/1 Maltepe/İSTANBUL

Telefon: 444 4 372

Müşteri Hizmetleri Telefonu

Telefon:  444 4 372

Enerjisa İstanbul Yetkili Fatura Ödeme Noktaları


Kategori: Fatura Sorgulama ve Ödeme > Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Konular: İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme,