İstanbul Avrupa Yakası Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme - BEDAŞ


BEDAŞ Elektrik fatura borcunuzu sorgulamak için tıklayınız.

FaturaGO aracılığı ile bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: İstanbul Avrupa Yakası Elektrik Fatura Sorgulama, İstanbul Avrupa Yakası Elektrik Borç Sorgulama, İstanbul Avrupa Yakası Elektrik Fatura ödeme, İstanbul Avrupa Yakası Elektrik Fatura ödeme noktaları bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO ile CK Boğaziçi elektrik fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızı kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.

CK Boğaziçi faturamı başka nereye ödeyebilirim?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz CK Boğaziçi Fatura Ödeme Noktaları:

Müşteri İşlem Merkezleri: Bir çok ilçede bulunan CK Boğaziçi Müşteri İşlem merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: ZİRAAT BANKASI, VAKIFBANK, HALKBANKASI, İŞ BANKASI, YAPI KREDİ, GARANTİ, DENİZBANK, HSBC, ING BANK, FİNANSBANK, TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI, AKBANK, ALTERNATİFBANK, ALBARAKA TÜRK, AKTİFBANK, ANADOLUBANK, TURKISHBANK, TEKSTİLBANK, TEB, T-BANK, ŞEKERBANK, KUVEYTTÜRK, ODEABANK, BURGANBANK ve FİBABANKA bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde CK Boğaziçi faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: CK Boğaziçi internet sayfasında bulunan "Fatura Sorgula" bölümünden  ödenmemiş faturalarınızı sorgulayabilir, kredi kartı ile online ödeyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Genel Merkez

Adres: Hürriyet Mahallesi Dr.Cemil Bengü Caddesi No:1 Kağıthane / İstanbul

Telefon: 0212 311 90 00

Müşteri Hizmetleri Telefonu

Telefon:  444 6 255


Kategori: Fatura Sorgulama ve Ödeme > Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Konular: İstanbul Avrupa Yakası Elektrik Fatura Sorgulama