İstanbul Avrupa Yakası Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme - BEDAŞ

CLK Boğaziçi - BEDAŞ Elektrik Fatura Borcunuzu öğrenmek için Tıklayınız

Tesisat numaranız ile CLK Boğaziçi faturalarınızı sorgulayabilir, online fatura tahsilatı ile ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ile faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

FaturaGO aracılığı ile bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: İstanbul Avrupa Yakası Elektrik Fatura Sorgulama, İstanbul Avrupa Yakası Elektrik Borç Sorgulama, İstanbul Avrupa Yakası Elektrik Fatura ödeme, İstanbul Avrupa Yakası Elektrik Fatura ödeme noktaları bilgilerini öğrenebilirsiniz.


CLK Boğaziçi faturamı başka nereye ödeyebilirim?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz CLK Boğaziçi Fatura Ödeme Noktaları:

Müşteri İşlem Merkezleri: Bir çok ilçede bulunan CLK Boğaziçi Müşteri İşlem merkezlerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: ZİRAAT BANKASI, VAKIFBANK, HALKBANKASI, İŞ BANKASI, YAPI KREDİ, GARANTİ, DENİZBANK, HSBC, ING BANK, FİNANSBANK, TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI, AKBANK, ALTERNATİFBANK, ALBARAKA TÜRK, AKTİFBANK, ANADOLUBANK, TURKISHBANK, TEKSTİLBANK, TEB, T-BANK, ŞEKERBANK, KUVEYTTÜRK, ODEABANK, BURGANBANK ve FİBABANKA bankalarının gişelerinden veya internet bankacılığı hizmetlerinde CLK Boğaziçi faturalarınızı ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Online İşlemler: CLK Boğaziçi internet sayfasında bulunan "Fatura Sorgula" bölümünden  ödenmemiş faturalarınızı sorgulayabilir, kredi kartı ile online ödeyebilirsiniz.


İletişim Bilgileri

Genel Merkez

Adres: Hürriyet Mahallesi Dr.Cemil Bengü Caddesi No:1 Kağıthane / İstanbul

Telefon: 0212 311 90 00

Müşteri Hizmetleri Telefonu

Telefon:  444 6 255


Kategori: Fatura Sorgulama ve Ödeme > Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Konular: İstanbul Avrupa Yakası Elektrik Fatura Sorgulama

Yorumlar

  

Elektrik borç sorgulama.


  

Elektrik borç sorgulama.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: