İzmirgaz Doğalgaz Fatura Ödeme

Kurum : İZMİRGAZ

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

FaturaGO ile yukarıda bulunan İzmirgaz Doğalgaz Sorgulama bölümünden abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla internetten ödeme yapabilirsiniz. Tek adımda faturanızı görüntüleyin ve İzmir Doğalgaz (İzmirGaz) faturası borç ödemenizi gerçekleştirin!

İzmirgaz Doğalgaz Faturası Hakkında

İzmirgaz Abone No Nerde Yazar?

İzmirgaz Doğalgaz abone no faturanızın sol üst bölümünde yazmaktadır. Bu abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İzmirgaz Doğalgaz faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

izmirgaz doğalgaz fatura örneği

İzmirgaz Doğalgaz Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

İzmirgaz Doğalgaz faturanızı sözleşme numaranızı girerek internet üzerinden kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle İzmir Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan İzmirgaz’ın faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile İzmirgaz Fatura Ödeme

İzmirgaz Doğalgaz fatura borcunuzu 300’ün üzerinde kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden tek adımda görüntüleyebilir, kredi kartınızla online fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

İzmirGaz Fatura Ödeme Merkezleri

İzmirgaz Faturanızı Yetkili Doğalgaz Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve İzmir Doğalgaz müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0 850 222 33 35 numaralı telefondan veya İzmirgaz’ın resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.