İzmirgaz Doğalgaz Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

İzmir için doğalgaz borç sorgulama işlemlerinizi sayfamızdan kontrol edebilirsiniz. İlgili sayfada borç bilgilerinizi öğrenebilir, online ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile İzmirgaz Doğalgaz Sorgulama bölümünden en fazla 10 karaketer olan abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla internetten ödeme yapabilirsiniz.

İzmirgaz Fatura Ödeme


İzmirgaz Abone No Nerede Yazar?

İzmirgaz Doğalgaz abone numaranız aşağıda örnek resimde görüldüğü gibi faturanızın sol üst bölümünde yazmaktadır. Bu abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

izmirgaz doğalgaz fatura örneği

Kredi Kartı ile İZMİRGAZ Doğalgaz Kolay Fatura Ödeme

İzmirgaz Doğalgaz faturanızı FaturaGo ile abone numaranızı girerek anında ve güvenle kredi kartınızla online bir şekilde borcunuzu ödeyebilirsiniz. İzmirgaz Doğalgaz fatura tutarınızı sorguladıktan sonra ödeme işlemi adımlarında iletişim bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde giriniz. İzmirgaz Doğalgaz fatura borcunuzu kredi kartıyla ödemeniz durumunda gün içerisinde en hızlı bir şekilde ödeme işlemi gerçekleşecektir.

İZMİRGAZ Faturamı Başka Nereye Ödeyebilirim?

Faturalarınızı online ödeyebileceğiniz İZMİRGAZ Fatura Ödeme Noktaları:

Online İşlemler: Kurumun online işlemler uygulaması bulunmamaktadır.

Yetkili Tahsilat Vezneleri: Karşıyaka, Konak, Tire, Bornova, Gaziemir, Karabağlar, Aliağa ve Buca ilçelerinde bulunan tahsilat veznelerinden abone numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: TANSAŞ, Migros ve Faturamatiklerden de İZMİRGAZ faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Garanti Bankası, Denizbank, İş Bankası, Finansbank, HSBC, Yapı Kredi Bankası, Akbank, Vakıfbank ve Teb bankalarının gişelerinden, ATM'lerinden ve İnternet bankacılığı servislerinden ödemelerinizi yapabilir veya otomatik talimat verebilirsiniz.


İzmirgaz Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

İzmirgaz Abone No Öğrenme
Yorumlar
Ülviye Sevgi

Uygulama çok güzel lakin, ödemenin yapıldığına dair dekont mail adreslerimize gönderilirse çok iyi olur. Teşekkürler.


Coşkun Erkal

Fatura sorgulama için güzel. Ancak Fatura Tutarından sonra işlem ücreti nedir?


Yorum Ekle


En fazla 250 karakter