İzsu İzmir Su Fatura Ödeme


İZMİR Su fatura borcunuzu sorgulamak için tıklayınız.

Abone numaranızı girerek İZSU fatura ve borç bilgilerinizi sorgulayabilir ve faturanızı ödeyebilirsiniz. Diğer fatura ödeme noktaları bilgisi aşağıdadır.

İzmir Su Fatura Sorgulama, İzmir Su Borç Sorgulama, İzmir Su Fatura ödeme, İZSU Fatura ödeme noktaları gibi hizmetlere ulaşabilirsiniz.


İzmir Su Abone No Öğrenme

Aşağıdaki resimdeki İZSU fatura örneğinden fayalanarak abone numaranızı öğrenip tüm ödenmemiş faturalarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

izsu izmir su fatura örneği

Kredi Kartı ile İZSU İzmir Su Fatura Ödeme

İzmir SU(İzsu) faturalarınızı kredi kartı ile 10 basamaklı abone numaranızı girerek ödeyebilirsiniz. İZSU fatura ve borç ödemesi yapmak istediğiniz faturaları seçerek ödeme yapabilirsiniz.

İZSU Fatura Ödemesini Başka Nereye Yapabilirim?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz İZSU Fatura Ödeme Noktaları:

Vezneler:Genel müdürlük ve bir çok ilçede yer alan İZSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VEZNE ADRESLERİ listesinden tahsilat işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden İZSU abone numaranızı belirterek ödeme yapabilirsiniz. PTT şubelerinden nakit ödeme alınmaktadır.

Anlaşmalı Bankalar: Anlaşmalı banka listesi ve internet sitelerinin adresleri aşağıda bulunmaktadır.

Online Fatura Ödeme: Online işlemler menüsü başlığı altında yer alan "Fatura Ödeme" bağlantısından abone numaranızı girerek 23:45 ile 00:10 saatleri arasında "İZSU Fatura Ödeme" işlemi yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: 444 40 35 numaralı İZSU müşteri hizmetlerinden faturalarınız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.


İZSU Fatura Ödeme Noktaları

İZSU Fatura Ödeme Noktaları

İzsu İzmir Su Yetkili Fatura Ödeme Noktaları
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: