İzsu İzmir Su Fatura Ödeme


Kurum : İzsu A.Ş.

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

İzmir İZSU Su faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı online internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden İzmir Su (İZSU) abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

İzmir Su (İZSU) Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Su Abone No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan İzmir Su abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İzmir Su (İZSU) faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

izsu izmir su fatura örneği

İzmir Su Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

İzmir Su faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle İzmir Su (İZSU) faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan İzmir Su faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile İzsu Faturası Ödeme

İzmir Su fatura borcunuzu yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı İzmir Su İzsu Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve İzmir Su müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 185 numaralı telefondan veya İzmir Su resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.