Kargaz Kars Doğalgaz Fatura Ödeme

Kurum : Kars Kargaz

Lütfen Tesisat No giriniz.

Tesisat No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Kargaz Doğalgaz faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve kolay olanı online internetten ödemedir. Kars ili için doğalgaz fatura borcunuzu kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden Kargaz Doğalgaz tesisat numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Kargaz Doğalgaz Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kargaz Doğalgaz Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Kargaz Doğalgaz faturanızı tesisat numaranızı girerek internet üzerinden online ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Kars Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen bütün bankalarla anlaşması olan Kargaz’ın faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, Şekerbank, Denizbank, Finansbank, Vakıflar Katılım, Ziraat Bankası, TEB, İş Bankası, Halkbank, Kuveyt Türk, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Kargaz Fatura Ödeme

Birçok anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Kargaz Doğalgaz fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Kargaz Fatura Ödeme Merkezleri

Faturanızı Kargaz Doğalgaz Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Kargaz Doğalgaz müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 444 01 87 numaralı telefondan veya Kargaz’ın resmi websitesinde bulunan Fatura Sorgulama bölümünden faturanızla ilgili tüm bilgileri ayrıntılı bir şekilde alabilirsiniz.

Kargaz Doğalgaz Tesisat No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Kargaz Doğalgaz tesisat no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kargaz Doğalgaz faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak faturanızla alakalı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.