Kaski Kahramanmaraş Su Fatura Ödeme


Kahramanmaraş Su fatura borcunuzu sorgulamak için tıklayınız.

Kahramanmaraş su fatura borç sorgulaması ve fatura ödeme işleminizi yukarıdaki sorgulama bölgesinden abone numaranızı girerek FaturaGO ile yapabilirsiniz. Yukarıdaki alana girebileceğiniz maksimum dğer uzunluğu 15 karakter olmalıdır.

Bu bölümden FaturaGO yapabileceğiniz online işlemler: Kahramanmaraş Su Fatura Sorgulama, Kahramanmaraş Su Borç Sorgulama ve KASKİ Su Fatura ödeme hizmetleri ile ilgili bilgi alabilir veya işlem yapabilirsiniz.

Diğer Kahramanmaraş KASKİ Fatura Ödeme Seçenekleri

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz KASKİ Fatura Ödeme Noktaları:

Vezneler: Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Ekinözü, Nurhak, Pazarcık ve Türkoğlu bölgelerinde bulunan tahsilat veznelerinden fatura tahsilatı hizmeti verilmektedir.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden KASKİ abone numaranızı belirterek ödeme işlemi yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank, İş Bankası, Yapı Kredi, Finansbank, Kuvey Türk, Aktif Bank, TEB, Akbank, Albaraka ve Şekerbank bankalarından fatura tahsilatı hizmeti verilmektedir.

Online Fatura Ödeme: İnternet sitesinde bulunan fatura ödeme bağlantısındaki normal tahsilat uygulamasında abone numarası ile arama yaparak borç bilgilerini öğrenebilir ve ödeme yapabilirsiniz.


Kaski Kahramanmaraş Su Yetkili Fatura Ödeme Noktaları
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: