Kırgaz Kırıkkale, Kırşehir Doğalgaz Fatura Ödeme

Kurum : KIRGAZ

Lütfen Tesisat No giriniz.

Tesisat No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Kırgaz Doğalgaz faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve kolay olanı online internetten ödemedir. Kırıkkale ve Kırşehir ili için doğalgaz fatura borcunuzu kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden Kırgaz Doğalgaz tesisat numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Kırgaz Doğalgaz Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kırgaz Doğalgaz Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Kırgaz Doğalgaz faturanızı tesisat numaranızı girerek internet üzerinden online ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Kırıkkale ve Kırşehir Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen bütün bankalarla anlaşması olan Kırgaz’ın faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, PTT Bank, Deniz Bankası, Kuveyt Türk, Garanti Bankası, Finansbank, Vakıfbank, Halk Bank, Şekerbank, Ziraat Bankası, TEB, Türkiye Finans, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Kırgaz Ödeme

Birçok anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Kırgaz Doğalgaz fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Kırgaz Doğalgaz Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Kırgaz Doğalgaz müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0 386 212 84 84 numaralı telefondan veya Kırgaz’ın resmi websitesinde bulunan Fatura Sorgulama bölümünden faturanızla ilgili tüm bilgileri ayrıntılı bir şekilde alabilirsiniz.

Kırgaz Doğalgaz Tesisat No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Kırgaz Doğalgaz tesisat no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Esgaz Doğalgaz faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak faturanızla alakalı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.