KKTC Telekom Fatura Ödeme


Kurum : KKTC Telekom

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :


Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi


KKTC Telekom faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı FaturaGO üzerinden online internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bulunan KKTC Telekom Fatura Sorgulama bölümünden telefon numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

KKTC Telekom Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

KKTC Telekom Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

KKTC Telekom faturanızı yukarıda bulunan sorgulama alanına abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle KKTC Telekom faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. KKTC Telekom fatura ödeme işleminizi size en yakın anlaşmalı banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: İktisat Bankası, Yeşilada Bankası, Halk Bankası, TEB Bankası, Türkiye İş Bankası, ING Bankası, Vakıflar Bankası, Koop Bankası, Türk Bankası, Limasol Bankası, As Bank, CreditWest Bankası, Yakın Doğu Bankası, ŞekerBank, Akfinans Bankası, Garanti bankalarının şube, veznelerinden KKTC Telekom fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden KKTC Telekom fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla ödemenizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.