beIN Sports Kampanyaları

beIN Sports abonesi olmak için aşağıda açıklanan kampanyalardan faydalanabilir, indirimli abonelik sağlayabilirsiniz.

beIN Sports Kampanya bilgisi:

Yeni başlatılan beIN Sports Kampanyasında digiturk’ten Giriş Paketi + en az 2 Digiturk Keyif Paketi ve LigTV'li Spor paketi seçeneği ile aboneliğinizi başlatmanız durumunda.  Digiturk İlk 6 ay %50 indirimli olarak sunuluyor.

Ayrıca yine ilk 6 ay boyunca Spor Extra Paketi, HD servisi veya Digiturk Plus keyfi hediye edilmektedir. Digitürk indirimli kampanyasında Digitürk Kurulumu ücretsiz olarak yapılmaktadır. beIN Sports Kampanyasında ayrıca Dihiturk Hd veya Digiturk Plus seçenekleri ile Digiturk ve beIN Sports karşılaşmalarını canlı olarak izleyebiliyorsunuz. Diğer bir beIN Sports kampanyasında ise Sadece kendi takımınızın maçlarını izleyebileceğiniz seçenekler ile sunulmaktadır. beIN Sports taraftar paketlerinden 12 ay veya 24 ay taahhüt vererek indirimli beIN Sports üyeliği fırsatlarından da yararlanabilmektesiniz.

Kampanya kapsamında Digiturk kurulumu ücretsiz olarak Digiturk teknik servisi tarafından yapılmaktadır. Binanınzda Digiturk Eutelsat uydusuna bakan bir çanak anten sistemi veya kendinize ait  bir çanak anten sistemi  var ise Digiturk teknik servisi iç kurulum hizmetini gerçekleştirmektedir. Bu durumda teknik servis sadece kutu kurulumunu gerçekleştirmektedir. Çanak anten sisteminiz yok ise yine Digiturk teknik servisi tarafından çanak anten sistemi kurulup Digiturk uydu alıcısı ile bağlantısı yapılmaktadır. bireysel çanak anten seti kurulumu teknik servis tarafından ücretli olarak yapılıyor.

beIN Sports yayınlarını internet üzerinden canlı izleyebileceğiniz Digiturk Play hizmetini de kullanabilirsiniz. Yine Digiturk Play internet sitesinden beIN Sports Maçlarını satın alarak canlı seyredebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru:

beIN Sports

beIN Sports Maç İzle

 

Kategori:

 


Konular: Digiturk, Digiturk Kampanyaları, Digiturk Fatura Ödeme, beIN Sports Kampanyaları Digiturk Giriş Paketi Kampanyası, beIN Sports Yeni KampanyasıYorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter