Limak Uludağ(UEDAŞ) Elektrik Fatura Ödeme

Limak Uludağ UEDAŞ Elektrik fatura borcunuzu sorgulamak için tıklayınız.

Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Edremit ve Yalova için Limak Uludağ Elektrik fatura borcunuzu kredi kartıyla internetten FaturaGO üzerinden ödeyebilirsiniz. Abone numarası ve işletme kodunuzu girerek Limak Uludağ Elektrik UEDAŞ faturalarınız ödeyebilirsiniz.


Limak Uludağ Elektrik Abone No ve İşletme Kodu Nerede Yazar?

Faturalarınızı abone numarası ve işletme kodu ile ödeyebilirsiniz. Abone numarası faturanızda "Abone No" kısmında yazan numaradır. İşletme kodu faturanızda "İşletme kodu" kısmında yazan 11 karakterden oluşan koddur. Fatura örneği aşağıda yer almaktadır.

Limak Uludağ Elektrik Fatura Örneği

Kredi Kartı ile Limak Uludağ Elektrik Fatura Ödeme

Limak Uludağ Elektrik Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Edremit ve Yalova illeri için fatura borcu ödemek için en çok tercih edilen FaturaGO üzerinden birkaç adımda ödeme işlemlerinizi halledebilirsiniz. Online olarak kredi kartı ile UEDAŞ fatura tutarınızı ve borç bilgilerinizi görüntüleyerek inceleyebilir, ödemek istediğiniz faturaları seçerek 3D güvenli ödeme sistemini kullanarak ödeyebilirsiniz.

Diğer Limak Uludağ Elektrik Faturası Ödeme Seçenekleri

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz Limak Uludağ Elektrik Fatura Ödeme Noktaları:

Tahsilat Vezneleri: Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova'da bulunan Müşteri İşlem Merkezleri (MİM) ve Yetkili İşlem Merkezleri (YİM) Limak uludağ elektrik borçlarınızı tahsilatlarını yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Limak Uludağ elektrik faturası anlaşmalı bankalarından ve tüm PTT şubelerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online İşlemler: Limak Uludağ Elektrik online işlemler menüsünden "Borç Sorgula" linkinden elektrik faturalarınızın sorgulmasını yapabilirsiniz.


Limak Uludağ Elektrik Yetkili Fatura Ödeme Noktaları
Yorumlar

  

Fatura sorgulamada neden doğru yanıt verilemiyor.


  

Limak uludağ elektrik faturamı yatırdım.


  

İnternet üzerinden fatura borcumuzu öğrenemiyoruz.


  

Elektirik borcumu öğrenmek istiyorum.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: