Limak Uludağ Elektrik Fatura Ödeme

Kurum : LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK

Lütfen Abone No ile işletme kodu giriniz. Abone no için ör: 00001234567 İşletme kodu için ör: 01234500000

Abone No :


İşletme Kodu :
Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Çanakkale, Balıkesir, Edremit ve Yalova illeri için Limak Uludağ Elektrik fatura borcunuzu kredi kartıyla internetten FaturaGO üzerinden ödeyebilirsiniz. Yukarıda bulunan Elektrik Faturası Sorgulama bölümünden UEDAŞ Limak Enerji işletme kodu ve abone numaranızı girerek fatura borcunuzu görüntüleyebilir, kredi kartı ile güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Limak Uludağ Elektrik Faturası Hakkında

Limak Uludağ Elektrik Abone No ve İşletme Kodu Nerde Yazar?

Limak Uludağ UEDAŞ Elektrik Faturanızın sol üst bölümünde yazmaktadır. Bu Abone no ve işletme kodu ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Limak Uludağ UEDAŞ Elektrik faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Limak Uludağ Elektrik Fatura Örneği

Limak Uludağ Elektrik Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Limak Uludağ UEDAŞ Elektrik faturanızı işletme kodu ve abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Limak Uludağ UEDAŞ Elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Limak Uludağ UEDAŞ Elektrik’in faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, Alternatif Bank, Aktif Bank, Albaraka Türk, Anadolu Bank, Deniz Bankası, Burgan Bank, Finans Bankası, Garanti Bankası, Halk Bank, ING Bank, Kuveyt Türk, ICBC, PTT Şubeleri, Şekerbank, Ziraat Bankası, TEB, Türkiye Finans, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Limak Elektrik Fatura Ödeme

Limak Uludağ UEDAŞ Elektrik fatura borcunuzu yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden anında görüntüleyebilir, kredi kartınızla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Limak Enerji Fatura Ödeme Merkezleri

Limak Uludağ UEDAŞ Faturanızı Yetkili Elektrik Vezneleri, Anlaşmalı Bankalar, PTT Şubeleri, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Limak Uludağ UEDAŞ Elektrik müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 444 66 46 numaralı telefondan veya Limak Uludağ UEDAŞ Elektrik’in resmi websitesinde bulunan Online Ödeme bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.