Mepaş Meram Elektrik Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Aksaray, Karaman, Kırşehir, Konya, Nevşehir ve Niğde illeri için Meram Elektrik (Mepaş) fatura borcunuzu anında görüntüleyin.

Mepaş Meram Fatura Ödeme

MEPAŞ Elektrik Borcumu Nasıl Öderim?

8 haneli tesisat numarası ile online işlemler yapılmaktadır. 8 handen az tesisat numaranız varsa bunu başına 0(sıfır) ekleyerek 8 haneye tamamlayıp MEPAŞ faturalarınızı online ödeyebilirsiniz.

MEPAŞ Elektrik Tesisat No Nerede Yazar?

Faturalarınızı tesisat numarası ile ödeyebilirsiniz. Tesisat numarası faturanızda "Tesisat No" kısmında yazan numaradır. Fatura örneği aşağıda yer almaktadır.

Mepaş Meram Elektrik Fatura Örneği

MEDAŞ Fatura Ödeme Kanalları

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz MEDAŞ Elektrik Fatura Ödeme Noktaları:

MEDAŞ Ödeme Noktaları: Aksaray, Karaman, Kırşehir, Konya, Nevşehir ve Niğde illerinin ilçelerinde yer alan ödeme noktalarından faturlarınızı ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, ANADOLUBANK, DENIZBANK, TEB, FINANSBANK, TÜRKIYE FINANS, GARANTI BANKASI, HALK BANKASI, INGBANK, IS BANKASI, KUVEYTTÜRK, SEKERBANK, TEKSTILBANK, VAKIFBANK, YAPIKREDI BANKASI ve ZIRAAT bankalarından MEPAŞ elektrik faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Online İşlemler: MEDAŞ internet sitesinde yer alan "Fatura Sorgulama" veya "Online İşlem Merkezi" bölümünden elektrik faturalarınızı öğrenebilir ve online kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.


MEPAŞ Elektrik Yetkili Fatura Ödeme Noktaları
Yorumlar
Kerim Duran

Mepaş elektrik fatura tutarımı öğrenmek istiyorum.


Türkerözdamar

6. Faturam ödenmiş mi


Halil tam

Faturam bankadan otomatik ödeme talimatım var ama kendi faturam birde üç gün ara ile kendime ait olmayan fatura telefonuma mesaj geldi kendimin olmayan fatura hesabımdan ödenirmi


Yorum Ekle


En fazla 250 karakter