MNG Kargo Takip

MNG Kargom Nerede?

MNG Kargo takip servisi ile FaturaGO'dan Standart gönder ve E-Ticaret gönderilerinin durumlarını takip edebilirsiniz. Gönderdiğiniz veya size gönderilen kargoların durumlarını ve tahmini teslim zamanlarını öğrenebilirsiniz. Kargo takip ekranından Gönderi/Fatura numarası girerek kargonuzun durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

MNG Kargo Takibi


Sözleşmeli müşteriyseniz kullanıcı kodu ve şifre ile giriş yaparak kargolarınızı takip edebilir ne zaman gelir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

MNG Kargolarınızı iPhone ve iPad cihazlarından da takip edebilirsiniz. Cihazınıza yükleyeceğiniz MNG kargo mobil uygulaması ile kargo E-Takip, Fiyat Hesaplama, Kargo Çağırma ve MNG kargo Şubesi sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

FaturaGO ile Kargo Takibi ve Online Sorgulama Yapabilirsiniz. MNG Kargo ile gönderilen kargolarınızın takibi için yukarıdaki bağlantıdan MNG kargo Sorgulama bölümünden “Gönderi Takip Numaranızı” girerek kargonuzun nerede olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda fatura Seri ve No ile de gönderi takibinizi yapabilirsiniz.

MNG Kargom Nerede?

MNG Kargonun E-Takip sistemi sayesinde kargoya verilen tüm ürün ve eşyalar online olarak hangi aşamada olduğu kayıt altında tutulur. Bu sayede internet üzerinden MNG Kargo Sorgulama bölümünden Gönderi Takip No ile kargo takibinizi yaparak MNG şubelerini aramanıza gerek kalmadan Kargom Nerede, Ne Zaman Gelir sorularınızı anında öğrenebilirsiniz.

MNG Kargo firması ile gönderilen kargolarınızın durumlarını FaturaGO ile anına takip edebilirsiniz. Standart gönderilerin yanı sıra E-Ticaret gönderilerinin durumlarını da takip edebilirsiniz. E-Ticaret gönderilerini takip etmek için firma seçip ilgili firmadaki sipariş numaranızı girmeniz yeterlidir.
Yorumlar

  

Bir kargo 24 saat ist. Aktarma da bekler mi?


  

Yanlışlık durumunda aranması istenen numaraya asla cevap verilmiyor. Kargom teslim edilmiş görünüyor ancak bana ulaşmadı. Kargonun nereye teslim edildiğini öğrenemiyorum


  

Kargo takip numara yanlış.


  

Çok geç geliyor kargosu hızlı diye mng kargodan sipariş ettim fakat pttden etsemde aynı gelirdi diye düşünüyorum.


  

kargo takip numaram yanlış ve mng kargo subelerine ulasamiyorum kargom 1 haftadır yok


Yorum EkleEn fazla 250 karakter