MNG Kargo Takip

MNG Kargom Nerede?

FaturaGO ile Kargo Takibi ve Online Sorgulama Yapabilirsiniz. MNG Kargo ile gönderilen kargolarınızın takibi için yukarıdaki bağlantıdan MNG kargo Sorgulama bölümünden “Gönderi Takip Numaranızı” girerek kargonuzun nerede olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda fatura Seri ve No ile de gönderi takibinizi yapabilirsiniz.

MNG Kargo Takibi


Sözleşmeli müşteriyseniz kullanıcı kodu ve şifre ile giriş yaparak kargolarınızı takip edebilir ne zaman gelir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

MNG Kargolarınızı iPhone ve iPad cihazlarından da takip edebilirsiniz. Cihazınıza yükleyeceğiniz MNG kargo mobil uygulaması ile kargo E-Takip, Fiyat Hesaplama, Kargo Çağırma ve MNG kargo Şubesi sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

MNG Kargom Nerede?

MNG Kargonun E-Takip sistemi sayesinde kargoya verilen tüm ürün ve eşyalar online olarak hangi aşamada olduğu kayıt altında tutulur. Bu sayede internet üzerinden MNG Kargo Sorgulama bölümünden Gönderi Takip No ile kargo takibinizi yaparak MNG şubelerini aramanıza gerek kalmadan Kargom Nerede, Ne Zaman Gelir sorularınızı anında öğrenebilirsiniz.
Yorumlar

  

Bir kargo 24 saat ist. Aktarma da bekler mi?


  

Yanlışlık durumunda aranması istenen numaraya asla cevap verilmiyor. Kargom teslim edilmiş görünüyor ancak bana ulaşmadı. Kargonun nereye teslim edildiğini öğrenemiyorum


  

Kargo takip numara yanlış.


  

Çok geç geliyor kargosu hızlı diye mng kargodan sipariş ettim fakat pttden etsemde aynı gelirdi diye düşünüyorum.


  

kargo takip numaram yanlış ve mng kargo subelerine ulasamiyorum kargom 1 haftadır yok


Yorum EkleEn fazla 250 karakter