Muski Muğla Su Fatura Ödeme


Muğla Su fatura borcunuzu sorgulamak için tıklayınız.

MUSKİ Muğla su fatura borç sorgulaması ve fatura ödemesi işleminizi yukarıdaki bölümden beyan numaranızı girerek yapabilirsiniz.

FaturaGO aracılığı ile bu bölümden yapabileceğiniz işlemler: Muğla Su Fatura Sorgulama, Muğla Su Borç Sorgulama ve MUSKİ  Su Fatura ödeme ile ilgili bilgi alabilir, online fatura ödemesi yapabilirsiniz.


Muğla Su MUSKİ Beyan No Nerede Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Muğla Su beyan no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

muski muğla su fatura örneği

Diğer MUSKİ Fatura Ödeme Seçenekleri

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz MUSKİ Fatura Ödeme Noktaları:

Vezneler: Kioks ödeme noktaları ve veznelerden fatura tahsilatı hizmeti verilmektedir. Bodrum, Milas, Dalaman, Datça ve Fethiye gibi bir çok bölgede vezneler bulunmaktadır.

Anlaşmalı Kurumlar: Tüm PTT şubelerinden MUSKİ abone numaranızı belirterek ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca Faturamatik, Tam Fatura, NKolay gibi noktalardan da tahsilat işlemleri yapılıyor.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, Denizbank, Finansbank, Garanti, Halkbank, İş Bankası, TEB, Şekerbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi bankalarından tahsilat işlemleri yapılmaktadır.

Online Fatura Ödeme: Online Vezne'de normal borçlar ve tecil borçları ödeme işlemi ile tahsilat görüntüleme işlemi yapılmaktadır.


MUSKİ Muğla Su Yetkili Fatura Ödeme Noktaları
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: