Oriflame Fatura Ödeme


Kurum : Oriflame

Lütfen Danışman Kodu giriniz.

Danışman Kodu :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Oriflame danışman faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı FaturaGO üzerinden online internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden Oriflame danışman kodunuzu girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Oriflame Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Oriflame Danışman Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Oriflame faturanızı danışman kodunuzu girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Oriflame faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Oriflame’in faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, QNB Finansbank, Garanti Bankası, ING Bank, PTT Şubeleri, Ziraat Bankası, TEB, Türkiye İş bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Oriflame Fatura Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Oriflame fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezlerinden ödeyebilirsiniz. Oriflame müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alıp borcunuzu ödeyebilirsiniz. Oriflame Müşteri hizmetlerine 0 212 900 32 62 telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.