Oris Telekom Fatura Ödeme


Kurum : Oris Telekom

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi


Oris Telekom faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı FaturaGO üzerinden online internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bulunan Oris Telekom Fatura Sorgulama bölümünden abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Oris Telekom Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Oris Telekom Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Oris Telekom faturanızı FaturaGO üzerinden yukarıda bulunan sorgulama alanına abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Oris Telekom faturanızı ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda Oris Telekom fatura ödemenizi size en yakın anlaşmalı banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar:Akbank, Deniz Bankası, Finans Katılım, Garanti Bankası, Halk Bank, ING Bank, PTT Şubeleri, Şekerbank, Ziraat Bankası, Türkiye Finans, Türkiye Ekonomi Bankası, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Oris Telekom Kredi Kartı ile Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Oris Telekom fatura borcunuzu anında görüntüleyebilir, kredi kartınızla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Oris Telekom Fatura Ödeme Noktaları

Faturanızı Oris Telekom Bayileri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Oris Telekom müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0850 470 0724 numaralı telefondan veya Oris Telekom’un resmi web sitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılılara ulaşabilirsiniz.

Oris Telekom Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman

Oris Telekom fatura kesim tarihi abonenin aktiflik tarihinden itibaren bir ay sonra yapılmaktadır. Faturanızda yazan son ödeme tarihini geçmeniz durumunda 90 gün süre ile ödeme kanallarından ödemesini gerçekleştirebilmektedir.