PTT Kargo Takip

 

FaturaGO'dan PTT gönderi sorgulaması yapmak ve kargo takibi yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz. 13 haneli Barkod numarası girerek gönderilerinizin durumunuz öğrenebilirsiniz. Gönderi takip alanına en fazla 5 adet barkod numarası girerek birden fazla kargonun durumunu öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Takibi


Aynı zamanda PTT’nin resmi web sitesinden Kargonuzun Gönderi Süresini ve Gönderi Ücretini öğrenebilirsiniz.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Kargo Hizmetleri sunan PTT Kargo’nun Online İşlemler bölümünden Posta Çeki Hesap Bildirimi, İnteraktif Kargo, HGS Para Yükleme, Telgraf Sorgulama, Posta Kodu Sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

PTT A.Ş’nin Kargo Hizmetlerine ek olarak Bankacılık İşlemleri, Sigortacılık İşlemleri ve E-Ticaret ürün satışı hizmetleri de bulunmaktadır.

Kargonuzun üzerindeki Barkod No ile FaturaGO'dan Sorgulama yapabilirsiniz. PTT Kargo Takibi için yukarıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra PTT Kargo “Gönderi Takibi” bölümünden kargonuzun üzerinde yazan Barkod Numarasını girerek kargonuzun nerede olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

PTT Kargom Nerede?

PTT Kargo’nun Online Yurt İçi ve Yurt Dışı Kargo Takip sistemi sayesinde kargoya verilen tüm ürün ve eşyaların hangi aşamada olduğunu internet üzerinden takip edebilirsiniz. Bu sayede PTT Kargo Gönderi Takip bölümünden Barkod No ile kargo takibinizi yaparak PTT Kargo şubelerini aramanıza gerek kalmadan Kargom Nerede, Ne Zaman Gelir sorularınıza anında cevap alabilirsiniz.

PTT Kargo ile yurtiçi ve yurtdışı gönderilerinizi takip edebilir, kargonuzun nerede olduğu ve tahmini teslim tarihini FaturaGO'dan öğrenebilirsiniz. Barkod numarası ile sorgulama ve kargo takibi yapabilirsiniz. PTT kargo takibi ile beklediğiniz gönderinin nerede olduğunu anlık olarak öğrenebilirsiniz.