Samgaz Samsun Doğalgaz Fatura Ödeme

Kurum : SAMGAZ SAMSUN DOĞALGAZ

Lütfen Tesisat No giriniz.

Tesisat No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Samgaz Doğalgaz faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve kolay olanı online internetten ödemedir. Samsun ili için doğalgaz fatura borcunuzu kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden Samgaz Doğalgaz tesisat numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Samgaz Doğalgaz Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Samgaz Doğalgaz Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Samgaz Doğalgaz faturanızı tesisat numaranızı girerek internet üzerinden online ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Samsun Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen bütün bankalarla anlaşması olan Samgaz’ın faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, PTT Bank, Albarakatürk, Deniz Bankası, Kuveyt Türk, Aktifbank, Alternatifbank, Garanti Bankası, QNB Finansbank, ING Bank, ICBC, Vakıfbank, Halk Bank, Şekerbank, Ziraat Bankası, TEB, Türkiye Finans Katılım, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Samgaz Fatura Ödeme

Birçok anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Samgaz Doğalgaz fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Samgaz Doğalgaz Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Samgaz Doğalgaz müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 444 11 87 numaralı telefondan veya Samgaz’ın resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili tüm bilgileri ayrıntılı bir şekilde alabilirsiniz.

Samgaz Doğalgaz Tesisat No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Samgaz Doğalgaz tesisat no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Samgaz Doğalgaz faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak faturanızla alakalı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.