Saski Sakarya Su Fatura Ödeme


Saski Sakarya Su fatura borcunuzu sorgulamak için tıklayınız.

FaturaGO Saski Su online uygulamaları ile en fazla 12 karakterden oluşabilecek abone numaranızı girerek fatura ve borçlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Abone numarası ile sorgulama ve fatura ödeme işlemi yapabilirsiniz.

SASKİ Abone No Nerede Yazar?

Sakarya Su (SASKİ) fatura örneğinden abone numaranızın nerede yazdığını öğrenebilirsiniz.

saski sakarya su fatura örneği

SASKİ Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz SASKİ Fatura Ödeme Noktaları:

Vezneler: Merkez Vezne, Serdivan Vezne, Arifiye Vezne, Erenler Vezne ve daha çok ilçede faaliyet gösteren veznelerden borç ödemesi yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar: PTT şubelerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Genel Müdürlük SUMATİK, Kent Meydanı SUMATİK, SASKİ Merkez Vezne SUMATİK, Karasu SUMATİK ile de ödeme yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: AKBANK, AKTİF BANK, ALBARAKATÜRK KATILIM BANKASI, ALTERNATİFBANK, ASYA KATILIM BANKASI, DENİZBANK, FİNANSBANK, ICBC (TEKSTİLBANK), INGBANK, KUVEYTTÜRK, ŞEKERBANK, TÜRKİYE HALK BANKASI, TÜRKİYE İŞ BANKASI, TÜRK EKONOMİ BANKASI, TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI, TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI, YAPI VE KREDİ BANKASI, ZİRAAT BANKASI internet şubesinden veya gişelerinden SASK faturarınız ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.


SASKİ Sakarya Su Yetkili Fatura Ödeme Noktaları




Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.



Yorum Ekle

İsim:

Yorum:

En fazla 250 karakter

Güvenlik Kodu: