Saski Sakarya Su Fatura Ödeme


Kurum : SAKARYA SASKİ

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

SASKİ Sakarya Su faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı online internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden Sakarya Su (SASKİ) abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

SASKİ (Sakarya Su) Faturası Hakkında

SASKİ Abone No Nerde Yazar?

Faturanızın sağ üst bölümünde yazan Sakarya Su abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Sakarya Su (SASKİ) faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

saski sakarya su fatura örneği

Saski Su SASKİ Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

SASKİ Sakarya Su faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Sakarya Su (SASKİ) faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Sakarya Su faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, Aktif Bankası, Albaraka Türk, Anadolu Bank, Deniz Bankası, Finans Bankası, Garanti Bankası, Halk Bank, HSBC, ING, PTT Şubeleri, Kuveyt Türk, Vakıflar Bankası, Şekerbank, Ziraat Bankası, TEB, Türkiye Finans, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Saski Su Faturası Ödeme

Sakarya Su fatura borcunuzu yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

SASKİ Fatura Ödeme Merkezleri

Faturanızı Sakarya Su Saski Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Sakarya Su müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 185 numaralı telefondan veya Sakarya Su resmi websitesinde bulunan İnternet Şubesi bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.