Şems Enerji Fatura Ödeme


Kurum : ŞEMS ENERJİ ELEKTRİK ENERJİSİ TOPTAN SAT.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD

Abone no alanına fatura üzerinde yer alan online işlem kodu görüldüğü gibi girilir.

Online işlem kodu :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Şems Enerji faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı online internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden Şems Elektrik online işlem kodunuzu girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Şems Enerji Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Şems Enerji Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Şems Enerji faturanızı online işlem kodunuzu girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Şems Elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Şems Enerji’nin faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, Ziraat Bankası, Türkiye Finans, Kuveyt Türk, Vakıfbank, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Şems Enerji Fatura Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Şems Enerji fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Şems Enerji müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 0312 442 73 63 numaralı telefondan veya Şems Enerji’nin resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Şems Enerji Online İşlem Kodu Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Şems Enerji online işlem kodu ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Şems elektrik faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.