Sürat Kargo Takip

Sürat Kargom Nerede?

Evrak Takip No, Fatura No ve Web Sipariş Kodu ile FaturaGO'dan Kargo Takibi Yapabilirsiniz. Sürat Kargo ile gönderilen kargolarınızın takibi için yukarıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra Evrak Takip No girerek kargonuzun nerede olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sürat Kargo Takibi


Fatura numarası ve Web Sipariş Koduna göre de ilgili bölümden kargonuzun takibini yapabilirsiniz.

Aynı zamanda Kurumsal Takip bölümünden Kullanıcı Adı ve Şifrenizle E-Kargo girişi yaparak Kargo sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sürat Kargom Nerede?

Sürat Kargonun Online Gönderi Takip sistemi sayesinde kargoya verilen tüm ürün ve eşyaların hangi aşamada olduğu internet üzerinden kayıt altında tutulur. Bu sayede Sürat Kargo Gönderi Takip bölümünden Takip No, Fatura No ve Web Sipariş Kodu ile kargo takibinizi yaparak Sürat Kargo müşteri hizmetlerini aramanıza gerek kalmadan Kargom Nerede, Ne Zaman Gelir sorularınıza anında cevap alabilirsiniz.
Yorumlar

  

Kargom eve teslim edildi kargo takip no baktım kargo devir yazıyor şimdide kuryeden alındı bu ne demek kargo eve teslim etmedi ürünümü düzeltilmesini rica ediyorum eve teslim edilsin yoksa sikayette bulunacagim


  

Kargom nerede?


Yorum EkleEn fazla 250 karakter