Şuski Şanlıurfa Su Kredi Kartı ile Fatura Ödeme ve Borç Sorgulama

Kurum: Şanlıurfa Su SUSKİ - 109

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Kampanyalar

Uygulamalarımızı İndirin

Tüm Faturalar Tek Uygulamada
Fatura Borçlarını Kolayca Sorgula
Tek Adımda Faturanı Güvenle Öde
Ödenmiş Tüm Faturalarını Listele

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Kredi Kartı ile taksitli fatura ödeme

Hızlı Fatura ÖdemeHızlı ve Pratik
Tüm FaturalarTek Nokta
Güvenli ÖdemeGüvenli Ödeme

15 haneli Şuski abone numaranız ile faturalarınızı listeleyebilir ve anında ödeme yapabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece yukarıda bulunan sorgulama bölümüne abone numaranızı girerek tüm borçlarınızı listeleyip dilediğinizi seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Eğer abone numaranız 15 haneden az ise başına 0(sıfır) ekleyerek 15 haneye tamamlayınız. Örnek: 123456789 olan abone numaranızı 000000123456789 olarak girmeniz gerekmektedir.

Kredi Kartı ile Taksitli Fatura Ödeme

FaturaGO ile Şuski Şanlıurfa su fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızı kredi kartınız ile taksitli ödeyebilirsiniz.

Şuski Şanlıurfa Su Borcumu Nasıl Öderim?

FaturaGO'dan girerek abone numarası ile sorgulama yapabilir, online su tahsilat bölümünden Şanlıurfa su fatura sorgulama ve online ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şanlıurfa Su Fatura Sorgulama, Şanlıurfa Su Borç Sorgulama, Şanlıurfa Su Fatura ödeme bilgilerine FaturaGO ile ulaşabilir ve işlem yapabilirsiniz.


ŞUSKİ Faturamı Başka Nerelere Ödeyebilirim?

Faturalarınızı ödeyebileceğiniz ŞUSKİ Fatura Ödeme Noktaları:

Tahsilat Şubeleri: Eyyübiye vezne, Karaköprü vezne, Karakoyun iş merkezi, Tedaş vezne, Yunusemre vezne, Siverek vezne, Viranşehir vezne, Ceylanpınar vezne, Hilvan vezne, Bozova vezne, Halfeti vezne, Birecik vezne, Suruç vezne, Harran vezne, Akçakale veznelerinden Şuski faturalarını ödeyebilirsiniz.

Online Fatura Ödeme: Online işlemler uygulaması ile ödeme yapılmaktadır.

Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle


En fazla 250 karakter