Telefon Faturası Ödeme

Kurum Listesi

Telefon faturası sorgulama ve borç öğrenme işlemlerinizi aşağıdan ilgili firmayı seçerek yapabilir, Telefon faturalarınızı FaturaGO üzerinden internetten kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Turkcell Telefon Fatura ve Borç Ödeme
Turkcell
Vodafone Fatura ve Borç Ödeme
Vodafone
Telekom Mobil Fatura ve Borç Ödeme
Türk Telekom Mobil (AVEA)
Telefon Fatura ve Borç Ödeme
Türk Telekom Telefon
KKTC Telekom Telefon Fatura ve Borç Ödeme
KKTC Telekom
Netgsm Telefon Fatura ve Borç Ödeme
Netgsm
Oris Telekom Telefon Fatura ve Borç Ödeme
Oris Telekom


FaturaGO üzerinden ev, iş ve cep telefonu fatura borçlarını anlık olarak sorgulayabilir, telefon faturası ödeme işleminizi kredi kartıyla anında yapabilirsiniz.

Yukarıda bulunan Kurum Sorgulama alanından ödemesini yapmak istediğiniz Telefon Operatörü Markasını seçerek fatura borcunuzu kolayca görüntüleyebilirsiniz. Tek adımda telefon fatura tutarını ve detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz fatura yatırma adımına geçerek istediğiniz ayın fatura borcunu FaturaGO ile internet üzerinden ödeyebilirsiniz.

Telefon Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Telefon Faturası Nasıl Yatırılır

Ev, iş, mobil telefon faturanızı numaranızı başında sıfır olmadan girerek FaturaGO ile internet üzerinden yatırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfanın en üst bölümünden telefon operatörü firmanızı seçerek fatura sorgulamanızı yapmak. Ardından istediğiniz fatura borcunu seçerek ödemenizi kredi kartı ile güvenle yapabilirsiniz.

Buna ek olarak size en yakın fatura ödeme kurumlarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle ev, GSM, iş telefon aboneliğinizin faturalarını ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Birçok telefon operatörü firmanın hemen hemen tüm bankalarla anlaşması bulunmaktadır. Evinize en yakın banka şubesinde bulunan veznelerden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartıyla Telefon Faturası Ödeme

Türkiye’nin en çok tahsilat yapan sitesi FaturaGO.com üzerinden iş, ev, mobil telefon fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO,kredi kartı ile telefon fatura ödeme işleminizi en kolay ve hızlı şekilde sizlere sunmaktadır. Kredi Kartı ile telefon faturanızı online hemen ödemek için tıklayınız.

Telefon Faturası Ödeme Noktaları

Telefon faturanızı en kolay şekilde online fatura ödeme noktası olan FaturaGO üzerinden sayfanın en üstündeki bölümden internetten ödeyebilirsiniz. Fiziki noktalara ödeme yapmak isterseniz;

Ev, işyeri ve cep telefon faturanızı abonesi olduğunuzun firmanın bayileri, PTT şubeleri, anlaşmalı bankalar, lisanslı fatura ödeme merkezleri veya kullanmış olduğunuz firmanın müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz.

Telefon Fatura Kesim Tarihi

Ev, işyeri ve GSM telefon faturası kesim tarihleri tüm iletişim sağlayıcı firmalar için genellikle her ayın 1’iyle 15’i arasında yapılmaktadır. Ev ve cep telefon faturanızı geç ödemeniz durumunda gecikme faizi uygulanmaktadır. Gecikme faizi oranları firmadan firmaya değişmektedir. Telefon faturanızı 2-3 ay boyunca ödeme yapmamanız durumunda iletişim hizmetiniz kesilmektedir. Kapanan hizmetleri ödenmemiş faturalarınızı ödedikten sonra 30 dakika içerisinde açılmaktadır. Telefon borç ödemenizi yapmak için tıklayınız.