Telekom Bilinmeyen Numaralar

 

Telekom Bilinmeyen numaralar servisine erişmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

Telekom Bilinmeyen Numaralar servisi için tıklayınız

 

Web sitesinde yer alan bilgiler, 118 kayıtları esas alınarak hazırlanmıştır. Bu nedenle; 118 ve web sitesine, kayıt eklenmesi kayıt çıkarılması hatalı kayıtların düzeltilmesi ve diğer talepleriniz için bağlı bulunduğunuz Telekom Müdürlüğüne müracaat etmeniz gerekmektedir.

Web sitemizde, Abonelik sözleşmesinde bilgilerinin 118 ve rehberde yayınlanmasını istemeyen müşterilerimizin kayıtları bulunmamaktadır.

Sol menüdeki Beyaz Sayfalar bölümü, telefonunu ev abonesi olarak kaydettirmiş müşterilerimizin bilgilerine erişmek için kullanılmaktadır. Sarı Sayfalar bölümü, iş veya kurum adına kayıtlı müşterilerimize ait telefon veya adres bilgisine ulaşmak içindir.

Beyaz ve Sarı Sayfalar için, basit ve kapsamlı olmak üzere iki arama seçeneği sunulmuştur. Yapacağınız arama ile ilgili cadde/sokak gibi detaylı bilgiye sahipseniz kapsamlı arama seçeneğini kullanınız. Bütün aramalarda İl menüsünden ilgili servis türü veya alan kodunu seçiniz.

Sarı Sayfalar için ayrıca Firma adı hanesinin girilmesi zorunludur; şayet "Ulus'taki çiçekçiler" gibi meslek kategorisiyle bir arama yapmak istiyorsanız, Firma ismi hanesinde "*" karakterini kullanınız.


Kategori:Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter