TV Faturası Ödeme

Kurum Listesi

TV faturası sorgulama ve borç öğrenme işlemlerinizi aşağıdan ilgili firmayı seçerek yapabilir, TV faturalarınızı FaturaGO üzerinden internetten kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Digiturk Fatura Sorgulama ve Borç Ödeme
Digiturk
D-smart Fatura Borç Ödeme
D-Smart
Kablo TV Fatura Sorgulama - Türksat Teledünya Fatura Borç Ödeme
Türksat Kablo TV
Turkcell TV Fatura Sorgulama ve Fatura Borç Ödeme
Turkcell TV+
Tivibu TV Fatura Sorgulama ve Fatura Borç Ödeme
Tivibu


FaturaGO üzerinden Digiturk, D-Smart, Türksat Kablo TV, Tivibu, Turkcell TV+ fatura borçlarını anlık olarak sorgulayabilir, TV platform aboneliklerine ait fatura ödeme işleminizi kredi kartıyla anında online yapabilirsiniz.

Yukarıda bulunan Kurum Sorgulama alanından ödemesini yapmak istediğiniz Dijital Yayın Platform Markasını seçerek fatura borcunuzu kolayca görüntüleyebilirsiniz. Tek adımda TV fatura tutarını ve detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz fatura yatırma adımına geçerek istediğiniz ayın fatura borcunu FaturaGO ile internet üzerinden ödeyebilirsiniz.

TV Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

TV Faturası Nasıl Yatırılır

TV faturanızı abone numaranızı girerek FaturaGO ile internet üzerinden yatırabilirsiniz.Tek yapmanız gereken sayfanın en üst bölümünden Dijital Yayın Platform firmanızı seçerek fatura sorgulamanızı yapmak. Ardından istediğiniz fatura borcunu seçerek ödemenizi kredi kartı ile güvenle yapabilirsiniz.

Buna ek olarak size en yakın fatura ödeme kurumlarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle uydu platform aboneliğinizin faturalarını ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Birçok dijital yayın sağlayıcı firmanın hemen hemen tüm bankalarla anlaşması bulunmaktadır. Evinize en yakın banka şubesinde bulunan veznelerden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartıyla TV Faturası Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu Türkiye’nin en çok tahsilat yapan sitesi FaturaGO.com üzerinden televizyon fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO, kredi kartı ile Digiturk, D-Smart, Türksat Kablo TV, Tivibu, Turkcell TV+ faturası yatırma işleminizi yapmak için tıklayınız.

TV Faturası Ödeme Noktaları

TV Platform aboneliği faturanızı en kolay şekilde online fatura ödeme noktası olan FaturaGO üzerinden sayfanın en üstündeki bölümden internetten ödeyebilirsiniz. Fiziki noktalara ödeme yapmak isterseniz;

TV faturanızı abonesi olduğunuzun firmanın bayileri, PTT şubeleri, anlaşmalı bankalar, lisanslı fatura ödeme merkezleri veya kullanmış olduğunuz firmanın müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz.

TV Fatura Kesim Tarihi

Digiturk, D-Smart, Türksat Kablo TV faturalarının kesim tarihleri tüm dijital yayın sağlayıcı firmalar için genellikle her ayın başında yapılmaktadır. Platform abonelik faturanızı geç ödemeniz durumunda gecikme faizi uygulanmaktadır. Gecikme faizi oranları firmadan firmaya değişmektedir. Platform aboneliği faturanızı 2-3 ay boyunca ödeme yapmamanız durumunda dijital yayın hizmetiniz kesilmektedir. Kapanan yayınınızı ödenmemiş faturalarınızı ödedikten sonra 30 dakika içerisinde açılmaktadır. Digiturk, D-Smart, Türksat Kablo TV borç ödemenizi yapmak için tıklayınız.