Teski Tekirdağ Su Fatura Ödeme

Kurum : TEKİRDAĞ SU

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

TESKİ Tekirdağ Su faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı online internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden Tekirdağ Su (TESKİ) abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

TESKİ (Tekirdağ Su) Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

TESKİ Abone No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Tekirdağ Su abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Tekirdağ Su (TESKİ) faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

teski tekirdağ su fatura örneği

TESKİ Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

TESKİ Tekirdağ Su faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Tekirdağ Su (TESKİ) faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Tekirdağ Su faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Teski Su Faturası Ödeme

Tekirdağ Su (TESKİ) fatura borcunuzu yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

TESKİ Fatura Ödeme Merkezleri

Faturanızı Tekirdağ Su Teski Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Tekirdağ Su müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 185 numaralı telefondan veya Tekirdağ Su resmi websitesinde bulunan E-Teski bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.