Tiski Trabzon Su Fatura Ödeme

Kurum : TRABZON SU

Lütfen Abone No giriniz.

Abone No :


Sicil No :
Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

TİSKİ Trabzon Su faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı online internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden Trabzon Su (TİSKİ) abone ve sicil numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

TİSKİ (Trabzon Su) Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

TİSKİ Su Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

TİSKİ Trabzon Su faturanızı abone ve sicil numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Trabzon Su (TİSKİ) faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Trabzon Su faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, Albaraka Türk, Fiba Bankası, Türkiye Finans, Garanti Bankası, Halk Bank, PTT Şubeleri, Kuveyt Türk, Vakıflar Bankası, Şekerbank, Ziraat Bankası, TEB, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile TİSKİ Su Faturası Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Trabzon Su (TİSKİ) fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Fatura Ödeme Noktaları

Faturanızı Trabzon Su Tiski Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Trabzon Su müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 185 numaralı telefondan veya Trabzon Su resmi websitesinde bulunan İnternet Şubesi bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

TİSKİ Abone ve Sicil No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Trabzon Su abone ve sicil no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Trabzon Su (TİSKİ) faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.