Trepaş Elektrik Fatura Ödeme


Kurum : TRAKYA BÖLGESİ ELEKTRİK

İşletme kodu için ör: 01234560000 Abone no için ör: 00000123450 şeklinde giriş yapınız.

İşletme Kodu :


Abone No :
Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illeri için TREPAŞ Trakya Bölgesi Elektrik faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı online internetten ödemedir. FaturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden TREPAŞ Trakya Bölgesi Elektrik işletme kodu ve abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

TREPAŞ (Trakya Bölgesi) Elektrik Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

TREPAŞ Trakya Bölgesi Elektrik Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

TREPAŞ Trakya Bölgesi Elektrik faturanızı işletme kodu ve abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle TREPAŞ Trakya Bölgesi Elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan TREPAŞ Trakya Bölgesi Elektrik’in faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, Alternatif Bank, Albaraka Türk, Deniz Bankası, Finans Bankası, Garanti Bankası, Halk Bank, HSBC, ING Bank, Kuveyt Türk, PTT Şubeleri, Şekerbank, Ziraat Bankası, TEB, Türkiye Finans, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Trepaş Fatura Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden TREPAŞ Trakya Bölgesi Elektrik fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

TREPAŞ Ödeme Merkezleri

TREPAŞ Trakya Bölgesi Faturanızı Yetkili Elektrik Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve TREPAŞ Trakya Bölgesi Elektrik müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 444 88 35 numaralı telefondan veya TREPAŞ Trakya Bölgesi Elektrik’in resmi websitesinde bulunan Borç Sorgulama bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

TREPAŞ Elektrik Abone No ve İşletme Kodu Nerde Yazar?

TREPAŞ Trakya Bölgesi Elektrik abone no ve işletme kodu faturanızın sol üst bölümünde yazmaktadır. Bu numaralar ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. TREPAŞ Trakya Bölgesi Elektrik faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.