Türk Telekom İnternet (TTNET) Fatura Ödeme


Kurum : TTNET

Lütfen 10 haneli hizmet numaranızı giriniz. Ör: 7001234567

Abone No :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

Türk Telekom İnternet Fatura borç bilgilerinizi online görüntüleyin. 10 haneli Türk Telekom hizmet numaranızı yukarıda bulunan Fatura Sorgulama alanına girerek faturanıza ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz TTNET faturasını seçerek kredi kartı ile güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Türk Telekom İnternet (TTNET) Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom İnternet (TTNET) Abone/Hizmet No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan TTNET abone/hizmet no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom İnternet faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

TTNET Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Türk Telekom İnternet (TTNET) faturanızı abone/hizmet numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle TTNET faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Türk Telekom’un faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile TTNET Ödeme

Türkiye’nin en çok fatura tahsilatı yapan FaturaGO.com üzerinden Türk Telekom İnternet (TTNET) fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Türk Telekom Bayileri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Türk Telekom müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 444 1 444 numaralı telefondan veya Türk Telekom’un resmi web sitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.