Türk Telekom Mobil (AVEA) Fatura Ödeme

Kurum : AVEA

Lütfen 10 haneli telefon başında sıfır olmadan ve boşluksuz giriniz. Ör: 5071234567

Telefon Numarası :


Güvenlik kodu :

Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi


Türk Telekom cep telefon faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı FaturaGO üzerinden online internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bulunan Türk Telekom GSM Fatura Sorgulama bölümünden cep telefon numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Türk Telekom Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom Mobil Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Türk Telekom mobil faturanızı FaturaGO üzerinden yukarda bulunan sorgulama alanından internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle AVEA faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Birçok bankayla anlaşması olan Türk Telekom’un gsm faturalarını size en yakın banka şubesinden de ödeyebilirsiniz.

Türk Telekom Fatura Detay Görüntüleme

Türk Telekom mobil faturanızı ayrıntılı görüntülemek için Android ve IOS’ta bulunan Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirerek konuşma, internet, sms kullanımlarınızın ayrıntılarına ulaşabilir, fatura detayınızı inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde resmi web sitesi üzerinden de fatura Türk Telekom mobil fatura detayınıza ulaşabilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Türk Telekom bayileri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Türk Telekom müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 444 1 444 numaralı telefondan veya Türk Telekom’un resmi web sitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Türk Telekom Mobil Fatura Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Türk Telekom (Avea) mobil faturanızı anında sorgulayabilir, kredi kartınızla fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

Türk Telekom Fatura kesim tarihi genellikle her ayın 10'u, 15'si veya 25'inde yapılmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda kesim tarihini farklı bir şekilde de değiştirebilirsiniz. Türk Telekom Fatura Kesim tarihi sorgulama, değiştirme işlemlerinizi müşteri hizmetleri üzerinden yapabilirsiniz.