TURKCELL Fatura Ödeme


Kurum : TURKCELL

Lütfen 10 haneli telefon numaranızı başında 0 olmadan ve boşluksuz giriniz. Ör: 5321112233

Telefon Numarası :


Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi

TURKCELL faturalarınızı faturaGO web sitemizden Kredi Kartı ile online ödeyebilirsiniz.


Turkcell telefon faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı online internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. faturaGO ile yukarıda bulunan Sorgulama bölümünden Turkcell telefon numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.


Turkcell Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Turkcell faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Turkcell faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Turkcell’in faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar: Akbank, Aktif Bankası, Alternatif Bankası, Deniz Bankası, Fiba Bankası, Finans Bankası, Garanti Bankası, Halk Bank, HSBC, ICBC, ING Bank, Odea Bank, PTT Şubeleri, Şekerbank, Ziraat Bankası, TEB, Türkiye Finans, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi bankalarının şube, veznelerinden fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Turkcell Bayileri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri( Fatura tutarınıza ek işlem ücreti alınmaktadır) ve Turkcell müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 532 ya da 0532 532 0000​ numaralı telefondan veya Turkcell'in resmi websitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Turkcell faturanızı anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

​Fatura,​ talebe göre her ayın 10'u, 20'si veya 25'inde yapılmaktadır.


Diğer Başlıklar:

Turkcell Yetkili Fatura Ödeme Noktaları

Turkcell Kampanyaları

Açıklamalar: Fatura ve borç sorgulama,  Turkcell Fatura - Borç öğrenme ve ödeme işlemleri yapılmaktadır.