Turkcell Fatura Ödeme


Kurum : TURKCELL

Lütfen 10 haneli telefon numaranızı başında 0 olmadan ve boşluksuz giriniz. Ör: 5321112233

Telefon Numarası :Hızlı ve Pratik

Tek Nokta

Güvenli Ödeme

Türkiye'nin En Çok Tahsilat Yapan
Fatura Ödeme Sitesi


Turkcell Cep Telefon Faturanızı Online İnternetten anında ödeyin! Telefon numaranızı başında sıfır olmadan yukarıda bulunan Turkcell Fatura Sorgulama alanına girdikten sonra borcunuzu görüntüleyebilir, son ödeme tarihleriyle birlikte fatura borç detayınıza ulaşabilirsiniz. FaturaGO ile internetten kredi kartıyla Turkcell Fatura ödeminizi tek adımda online gerçekleştirin.

Turkcell Faturası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

Turkcell faturanızı yukarda bulunan sorgulama alanına cep telefon numaranızı başında sıfır olmadan girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Turkcell’in faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Fatura Ödeme Merkezleri/Noktaları

Faturanızı Turkcell Bayileri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Turkcell müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 532 ya da 0532 532 0000 numaralı telefondan veya Turkcell'in resmi web sitesinde bulunan Online İşlemler bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Faturanı Hemen Öde

Kredi Kartı ile Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Turkcell cep telefon faturanızı anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile faturanızı hemen ödemek için tıklayınız.

Turkcell Fatura Kesim Tarihi Ne Zaman?

Turkcell Fatura kesim tarihi genellikle her ayın 10'u, 20'si veya 25'inde yapılmaktadır. Tüketicinin talebine göre bu tarih farklı bir şekilde de ayarlanabilmektedir.