TURKCELL

Turkcell Fatura Ödeme ve Sorgulama
Turkcell Fatura ve Borç Sorgulama işlemleri, Turkcell Fatura Ödeme Turkcell Kampanyaları, Turkcell 3G Kampanyası, Turkcell Evimde Kampanyası
     
  Turkcell Fatura Ödeme Noktaları
  Turkcell fatura ödeme noktaları ve merkezleri
     
IMEI Numarası Sorgulama   Kayıp Çalıntı Telefon Sorgulama
imei numarası sorgulama   Kaçak Telefon Sorgulama
     
 
   
     
 
Turkcell Borç Sorgulama  
     
 
 
     
Turkcell Servisleri   Turkcell Superonline
Turkcell Servisleri ve Açıklamaları   Turkcell Superonline İnternet hizmeti ile ilgili bilgiler
     
  Turkcell Online İşlem Merkezi
  Turkcell hattı ile ilgili abonelik işlemleri
     
  Turkcell Bayi Portal
  Turkcell Bayi Portal Mobil Giriş


Turkcell web sitesine gitmek için tıklayınız.


Turkcell Servisleri
:

Turkcell Tarifeleri

Güncel Turkcell tarifelerini öğrenebilirsiniz. Turkcell'in Konuşma, mesajlaşma ve mobil internet tarifeleri hakkında bilgi edinebilir, Turkcell online işlem merkezinden tarife değişikliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell tarifeleri için çeşitli paketler bulunmaktadır. Bu paketleri listeleyerek aralarından seçim yapabilirsiniz. Faturalı ve faturasız hatlar için kampanyalar mevcuttur. Turkcell her yöne paketler ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Her yöne paketler kouşme ve mesajlaşma paketleri olarak 5 farklı seçenek ile sunulmaktadır. Bunlar: mini, eko, super, star ve gold paketlerdir. Diğer bir kategoride konuşma, mesajlaşma ve internet paketini bir arada satın alabiliyorsunuz. Bu paketlere belirli süre pakette kalma taahhütü veriseniz paketleri indirimli olarak kullanabiliyorsunuz.


Turkcell Kampanyaları

Turkcell konuşma, mesajlaşma, cihaz kampanyaları ve alışveriş fırsatları gibi bir çok Turkkcell kampanyası hakkında bilgi edinebilirsiniz ve online başvuru yapabilirsiniz. Avantajlı Konuşma, Avantajlı Mesajlaşma,
Avantajlı İnternet, Cihaz Kampanyaları, Servis Kampanyaları, Yurt Dışı Kampanyaları, Yeni Turkcell’lilere Özel kampanyalar, iPhone, Android,
TurkcellPDA, Turkcell-BlackBerry Kampanyası v.b hakkında bilgi alabilirsiniz. Turkcell kampanyaları için genellikle 24 ay taahhüt seçeneği bulunmaktadır. 24 ay üyelik garantisi verirseniz kampanyalardan yararlanabiliyorsunuz.

Turkcell Online İşlem Merkezi

Turkcell online işlem merkezinden fatura görüntüleme, ödenmemiş fatura görüntüleme, tarife bilgisini sorma, tarife değişikliği, paket sorgulama, paket değişikliği, Turkcell kampanya talepleri v.b bir çok konuda işlem yapabilirsiniz. Turkcell online işlem merkezi üzerinden "Turkcell fatura sorgulama", geçmiş dönem fatura sorgulama ve fatura detaylarını görüntüleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell online işlem merkezine giriş yapabilmek için Turkcell kullanıcı adı ve şifresine sahip olmanız gerekiyor. Online işlem merkezi şifresini işlem sayfasından alabiliyorsunuz. Online işlemlerden ayrıca mevcut paketlerinizi görebilir veya yeni paket talep edebilirsiniz. Aynı zamanda mevcut paketinizde kalan dakikaları da listeleyebilirsiniz. Turkcell online işlemlerden web mesaj uygulamasında erişebilirsiniz. Burda internet üzerinden mesaj gönderebiliyorsunuz. Web mesaj uygulamasında ilk gönderdiğiniz mesaj ücretli, diğer 15 mesaj ücretsiz olmaktadır. Turkcell online işlemlerden yapabileceğiniz işlemlerden bir tanesi de fatura ayrıntılarını görüntülemedir. Turkcell online işlemlerden faturalarınızın görüşme detay dökümlerini görebilir ve bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. 


Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell Müşteri Hizmetleri ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetleri telefonu : 444 0 532. Turkcell müşteri hizmetlerinden fatura sorgusu, borç öğrenme, tarife değişikliği, paket değişikliği, fatura ve borç ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Turkcell Servisleri

Turkcell web sitesinde servisler bölümünden Haberler-Hava, Finans, Mesaj, E-Posta, Arama, Hazır Kart, Faturalı Hat, Müzik, Spor, Eğlence-Oyun, Bilgi, İnternet, Sağlık, Güvenlik gibi bir çok servis hakkında bilgi alabilir ve online başvuru yapabilirsiniz.


Genç Turkcell

Genç Turkcell tarifeleri ve kampanyaları hakkında bilgi bilgi alabilir, fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Genç Turkcell tarifesine geçiş yapabilmek için kısa measaj ile üye olmanız gerekiyor. Ayrıntılı bilgiye Turkcell internet sayfasından erişebilirsiniz.


Turkcell İnternet Tarifeleri

Turkcell 3G ceptek internet, bilgisayardan internet ve evden internet tarifeleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Turkcell 3g internet tarifelerini normal konuşma paketleri ile birlikte de satın alabileceğiniz seçenekler mevcuttur. Bu seçeneklere belirli sürelerde taahhüt verilmesi durumunda ise intdirimli fiyat avantajlarına sahip olabiliyorsunuz.


Turkcell Bilgisayar Kampanyaları

Turkcell'in müşterilerine sunmuş olduğu notebook, netbook, tablet pc v.b. bilgisayar kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz. 24 abonelik garantisi vererek çeşitli kampanyalardan indirimli olarak yararlanabiliyorsunuz.


Turkcell Klup ve Programları

Turkcell'in PLATINUM, gnçtrkcll, Yaşasın Kamu, Profesyoneller Kulübü, Akıllı Kadınlar Kulübü, Yaşasın Çiftçiler v.b klüpleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turkcell internet sitesinde bulabileceğiniz konular ile ilgili başlıklar:


Bireysel
Konuşma ve Mesajlaşma
Faturalı Hat
Hazır Kart
Yeni Turkcell'lilere Özel Tarifeler
Hazır Kart'tan Faturalı Hatta Geçiş

Mobil İnternet
Cepten İnternet
Faturalı Hat
Hazır Kart

Bilgisayardan İnternet
Faturalı Hat
Hazır Kart

Evden İnternet

Cihazlar
Cep Telefonları
Notebook - Netbook - Tabletler
VINN Ailesi

Servisler
Kampanyalar
Faturalı Hat
Konuşma
Mesajlaşma
Servisler
İnternet
Cihazlar
Alışveriş Fırsatları

Hazırkart
Konuşma
Mesajlaşma
Servisler
İnternet
Cihazlar
Alışveriş Fırsatları

Kulüpler ve Programlar
Platinum
gnçtrkcll
Turkcellliler Yaşadı
Turkcell Kamu
Profesyoneller Kulübü
Akıllı Kadınlar Kulübü
Engel Tanımayanlar
Çiftçi Paketi

Yurt DışıYurt Dışında Kullanım
Yurt Dışını Arama


Kurumsal
Konuşma ve Mesajlaşma
MobilFaturalı Hat
Faturasız
OfisMobil Ses
Sabit Ses
Santral Ses
Yurt Dışında Kullanım
Yurt Dışını Arama

İnternet ve Bulut
Cepten İnternet
Bilgisayardan İnternet
Ofisten İnternet
Bağlantı Hizmetleri
Bulut Hizmetleri

Cihazlar
Akıllı Telefonlar
Ofis Telefonları
Bilgisayarlar ve Tabletler
VINN Ailesi

Kurumsal Ürün ve Çözümler

Meslek Kulüpleri
Avukatlar Kulübü
Doktorlar Kulübü
Eczacılar Kulübü
Emlakçılar Kulübü
Mali Müşavirler Kulübü

Kampanyalar
Faturalı Hat
Konuşma ve Mesajlaşma
Ofis
Kurumsal Çözümler
İnternet
Cihazlar
İşteKazan

Faturasız
Konuşma ve Mesajlaşma
Ofis
Kurumsal Çözümler
İnternet
Cihazlar
İşteKazan

Kategori: Turkcell
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.Yorum Ekle


En fazla 250 karakter