Turkcell Acil Numara Sorgulama

Turkcell aboneleri için acil numara sorgulama servisidir.

Turkcell Acil

Turkcell tarafından sunulan acil numara sorgulama servisisi ile unuttuğunuz acil telefon numaralarını sorgulayabiliyorsunuz. Turkcell tarafından sunulan Acil servisi ücretsiz olarak veriliyor. ACIL yazıp 7777 numaralı telefona kısa mesaj gönderdiğiniz zaman acil telefon numaraları kısa mesaj ile telefonunuza gönderiliyor.

Turkcell'den Acil numara hatırlatma sevisi ile acil bir durumda ilgili acil telefon numaraları hatırlamıyorsanız Turkcell hatırlatıyor. Turkcell  Acil servisinde sorgulama yapmak için ACIL yazıp 7777'ye kısa mesaj gönderildiğinde; YANGIN, AMBULANS, POLİS, JANDARMA, SAHIL GUVENLIK ve KARAYOLLARI kısa numaraları, cep telefonunuza gönderiliyor. Turkcell acil servisi ücretsiz olarak kullanılıyor.

Servis Detayları

Turkcell acil servisine katılmak için ACIL yazıp 7777'ye SMS gönderebilirsiniz. Turkcell Acil servisine katıldığınız zaman YANGIN, AMBULANS, POLİS, JANDARMA, SAHIL GUVENLIK, KARAYOLLARI kısa numaraları otomatik SMS ile cep telefonunuza gönderiliyor.

Turkcell acil servisi abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir.

Kullanmak istediğinizde hemen ACIL yazıp 7777'ye SMS kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Servis tüm telefonlarla uyumludur.

Turkcell Acil nedir?

Acil bir durumda panikten veya heyecandan yada herhangi bir nedenden utunuz acil telefon numarası kısa mesaj  ile size hatırlatan bir Turkcell servisidir.

“ACIL” yazıp 7777’ye SMS gönderirseniz, YANGIN, AMBULANS, POLİS, JANDARMA, SAHIL GUVENLIK, KARAYOLLARI kısa numaralarını otomatik olarak alabilirsiniz.

Tüm Turkcell müşterileri Turkcell Acil uygulamasını faydalanabiliyor.


Kategori: TurkcellYorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter