Turkcell Cepte Sonuç

Turkcell Cepte Sonuç servisinin kullanımı ile ilgili açıklamalar yer almaktadır.

Turkcell 3677 CepteSonuç

Turkcell tarafından sunulan Cepte Sonuç hizmeti ile İddaa programında yapılan maçların sonuçlarını sorgulayabiliyorsunuz. Öğrenmek istediğiniz maç sonucu için 3677'ye kısa mesaj gönderiyorsunuz. Serviste futbol ve basketbol maç sonuçlarını öğrenebiliyorsunuz.

Turkcell'in futbol ve basketbol severler için hazırladığı 3677 CepteSonuç ile İddaa programında maçlarının sonuçları kısa mesaj ile cep telefonunuza gelmektedir. Artık maç sonuçlarını öğreneceğim diye kanal kanal gezmenize gerek yok. Oturduğunuz yerden maç sonuçlarını 3677'ye kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Turkcell Cepte Sonuç Servis Detayları

Turkcell Cepte Sonuç servisi 3677 CepteSonuç sorgulamalı ve abonelikli bir servistir. Kuponunuzdaki maçların kodlarını kısa mesajla 3677’ye gönderdiğiniz takdirde, maçların ilk ve ikinci yarı sonuçları SMS ile cebinize kısa mesaj ile gelir. İsterseniz futbol maçlarının gol haberlerini ve basketbol maçlarındaki her periyodun sonucunu yine SMS ile öğrenebilirsiniz.Tuttuğunuz takımın bir sezondaki tüm futbol maçlarına ait ilk ve ikinci yarı sonuçları ile gol bilgilerine, tek bir SMS atarak ulaşabilirsiniz.

Turkcell Cepte Sonuç servisini iptal ettirmek istiyorsanız herhangi bir veya birkaç maçla ilgili sonuç ya da canlı talebinizi iptal etmek için IPTAL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra ilgili maçların/maçların kod/kodlarını yazarak 3677’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. IPTAL yazıp 3677’ye gönderdiğiniz taktirde o ana kadar sonuçlanmamış olan tüm maç talepleriniz iptal ediliyor. Takım paketinizi iptal etmek istiyorsanız, IPTAL TAKIMADI yazarak 3677’ye göndermeniz yeterli oluyor.

Bu servisi kullanmak için iddaa programında yer alan bir futbol maçının; İlk ve ikinci yarı sonucunu öğrenmek için, ilgili maçın İddaa kodunu kısa mesajla 3677’ye göndermeniz yeterlidir. Ör: 111 112
İlk ve ikinci yarı sonucunun yanında, maçtaki tüm gollerden dakikası dakikasına haberdar olmak istiyorsanız, maç kodunun başına CANLI yazarak 3677’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Örnek: CANLI 111 112 yazabilirsiniz.

İddaa programında yer alan bir basketbol maçlarının;

İlk ve ikinci yarı sonucunu öğrenmek için, ilgili maçın İddaa kodunu kısa mesajla 3677’ye göndermeniz gerekiyor. Ör: 711 712
İlk ve ikinci yarı sonucunun yanında, maçın tüm periyot sonuçlarından haberdar olmak istiyorsanız, maç kodunun başına CANLI yazarak 3677’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Ör : CANLI 711 712

Sizde tuttuğunuz takımın;

 İddaa programlarında yer alan tüm maçlarına ait ilk ve ikinci yarı sonuçlarını her maç günü almak için SONUC TAKIMADI yazıp 3677’ye kısa mesaj önderebilirsiniz.
İlk ve ikinci yarı sonuçlarının yanında gol haberlerini de almak istiyorsanız, CANLI TAKIMADI yazarak 3677’ye kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.

 
İddaa kuponunuzu oluşturmadan önce;

Volkan Çalışkan’ın günlük tahminlerini görmek için VOLKAN
Ozan German’ın günlük tahminlerini görmek için OZAN,
Senih Yurga’nın günlük tahminlerini görmek için SENIH,
Rıdvan Aksu’nun günlük tahminlerini görmek için RIDVAN yazarak 3677’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

3677’den alınan her tahmin 1,60 TL’dir. Tüm Turkcell hat sahipleri 3677 CepteSonuç servisinden faydalanabilir.Kategori: Turkcell
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter