Turkcell evimde, avantajları cebimde

Turkcell, müşterilerini evdeyken de uygun fiyata konuşturmaya devam ediyor.

Turkcell, müşterilerine “Ev ekonomisi hareketi” (Turkcell Evimde) sloganıyla sesleniyor ve iletişim ihtiyaçları için ekonomik öneriler sunmaya devam ediyor. Turkcell “Ev ekonomisi hareketi” ile öncelikle sunduğu konuşma paketlerindeki dakikaların sabit hatlar yönüne de rahatlıkla kullanılabileceğini hatırlatacak, ardından müşterilerini evdeyken de cepten uygun fiyata uzun uzun konuşturan EvTurkcell teklifini anlatacak. “Ev ekonomisi hareketi” başka yeniliklerle de devam edecek.

EvTurkcell ayda 6TL/39 kontöre 400 dakika
EvTurkcell yüzde yüz Türk mühendislerinin bilgi birikimiyle Turkcell Teknoloji tarafından geliştirilen ve teknolojik alt yapısıyla Türkiye’de bir ilk ve benzersiz bir hizmet. EvTurkcell’in indirimli paketleri ile “Yurtiçi sabit hatlarla en uygun fiyata konuşma" avantajına sahip olan Turkcell’liler, KDV ve ÖİV dahil ayda sadece 6 TL/39 kontöre tam 400 dakika konuşuyor.

Tüm bireysel müşterilerin yararlanabildiği bu çok avantajlı servisten faydalanmak için ev olarak seçilen alandan “EVDEYIM” yazıp 8008’e SMS atmak ve gelecek onay mesajını EVET yazarak cevaplamak ya da 8008 sesli yanıt sistemini arayıp yönlendirmeleri takip ederek servise üye olmak yeterli oluyor. Turkcell Evimde
Sabit hatların ek ücret ödenmeden aranabildiği Turkcell Konuşma Paketleri çok avantajlı
Milyonlarca Turkcell’li, Turkcell konuşma paketleri ile sabit hatları da ek ücret ödemeden arayabiliyor. Bu şekilde Turkcell, müşterilerinin toplam iletişim masrafını azaltmayı amaçlıyor. Örneğin, hediyeli Alo 60 paketi alan Turkcell’liler, KDV ve ÖİV dahil ayda sadece 19 TL’ye, tüm Turkcell’lilerle ve sabit hatlarla, hediye 60 dakikalarıyla birlikte toplam 120 dakika konuşma avantajı elde ediyor. Hediyeli Alo paketler; Alo 60+60, Alo 120+120, Alo 240+240, Alo 480+480 seçenekleri ile dakika hediyeli olarak satışa sunuluyor.

Ayrıca, Gold ve Herkesle paketine sahip müşterilerimiz de sabit hatları paket dahilindeki dakikalarla arayabiliyor.

Turkcell Evimde bireysel faturalı hat sahipleri, sahip oldukları paketi öğrenmek için PAKET yazıp 2222’ye gönderebiliyorlar. Ayrıca, hediyeli Alo paket almak isteyen bireysel faturalı hat sahipleri, EN UCUZ yazıp 2747'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek Turkcell’in önereceği hediyeli Alo paketlerden birine sahip olabilirler.Kategori: Turkcell
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.Yorum EkleEn fazla 250 karakter